Always podpaski ultra extra night protection duo

Udostępnij na Facebooku

Stworzone specjalnie z myślą o stosowaniu na noc, Always Ultra Secure Night (rozmiar 4) zapewniają dodatkową ochronę na noc dzięki o 60% większemu tyłowi (w porównaniu z podpaskami Always Ultra Normal). Dzięki temu zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed przeciekaniem w nocy, niezależnie od tego, jak często zmieniasz pozycję podczas snu. Podpaski Always Ultra wyposażono w zabezpieczenie brzegów Secureguard oraz (niewyciekający) żel zatrzymujący wilgoć, który wchłania płyny i chroni przed przeciekaniem. Co więcej, zastosowana w podpaskach technologia neutralizacji niechcianych zapachów nie tylko maskuje, ale blokuje nieprzyjemną woń. Podpaski Always Ultra Night mają 3 mm grubości, a mimo to zapewniają wspaniałe uczucie komfortu i nawet 100% ochrony w nocy. Always Ultra Secure Night (rozmiar 4) to najlepsze podpaski Always Ultra zapewniające ochronę na noc. Ustal nowe zasady dzięki Always My Fit, dobierając nieprzeciekającą podpaskę dopasowaną do Twojego ciała i indywidualnych potrzeb.

Always podpaski ultra extra night protection duo
  • Always podpaski ultra extra night protection duo
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt
Kod kreskowy: 4015400612469

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

Do 100% ochrony przed przeciekaniem

O 60% większy tył niż w podpasce Ultra Normal (rozmiar 1) dla zapewnienia dodatkowej ochrony w nocy

Superchłonny wkład z zatrzymującym wilgoć żelem, który nie wycieka

Technologia neutralizująca przykre zapachy blokuje, a nie maskuje nieprzyjemną woń oraz pozostawia lekki zapach

Podpaski testowane dermatologicznie i łagodne dla skóry

Zabezpieczenie brzegów Secureguard chroni przed przeciekaniem

Tylko 3 mm grubości – dla wyjątkowego uczucia komfortu

Skrzydełka utrzymują podpaskę na miejscu

Marka

Always

Adres zwrotny

Dystrybutor: Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872
801 25 88 25 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora).

Identyfikacja

FPC Code - 83734704

P&G Category - Feminine Care

P&G Subsector - Feminine Care

Opis produktu

Stworzone specjalnie z myślą o stosowaniu na noc, Always Ultra Secure Night (rozmiar 4) zapewniają dodatkową ochronę na noc dzięki o 60% większemu tyłowi (w porównaniu z podpaskami Always Ultra Normal). Dzięki temu zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed przeciekaniem w nocy, niezależnie od tego, jak często zmieniasz pozycję podczas snu. Podpaski Always Ultra wyposażono w zabezpieczenie brzegów Secureguard oraz (niewyciekający) żel zatrzymujący wilgoć, który wchłania płyny i chroni przed przeciekaniem. Co więcej, zastosowana w podpaskach technologia neutralizacji niechcianych zapachów nie tylko maskuje, ale blokuje nieprzyjemną woń. Podpaski Always Ultra Night mają 3 mm grubości, a mimo to zapewniają wspaniałe uczucie komfortu i nawet 100% ochrony w nocy.

Always Ultra Secure Night (rozmiar 4) to najlepsze podpaski Always Ultra zapewniające ochronę na noc.

Ustal nowe zasady dzięki Always My Fit, dobierając nieprzeciekającą podpaskę dopasowaną do Twojego ciała i indywidualnych potrzeb.

Opis alternatywny

Extra Long Product Title - Always Ultra Secure Night (rozmiar 4) Podpaski ze skrzydełkami, 12 sztuk, superchłonne, neutralizują nieprzyjemne zapachy, ultracienkie

Opis od dostawcy - Always Ultra Secure Night (R4) Podpaski

Rodzaj opakowania

Typ - Torba plastikowa

Telefon kontaktowy

801 25 88 25 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora).

Opakowanie logistyczne - od dostawcy

Wysokość - 245

Szerokość - 331

Głębokość - 199

Waga - 1524

Liczba jednostek - 12Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.