Artur ratuje gwiazdkę - DVD

Udostępnij na Facebooku

Artur ratuje gwiazdkę - DVD- Jak Święty Mikołaj dostarcza miliardy prezentów na całym świecie zaledwie w jedną noc ? Otóż jest to możliwe dzięki elitarnej armii miliona Elfów Polowych , ogromnemu centru dowodzenia znajdującemu się pod lodem na Biegunie Północnym! Jak to zatem możliwe , aby przy tak perfekcyjne przygotowanej akcji , jedno dziecko NIE OTRZYMAŁO swego prezentu? Dla Artura najmłodszego syna Świętego Mikołaja , może to grozić końcem bożonarodzeniowej magii. Razem z dziadkiem emerytowanym Świętym Mikołajem , zbuntowanym młodym elfem , na starych saniach zaprzężonych w kilka niewyszkolonych reniferów , Artur rozpoczyna szaleńczą misję , by dostarczyć na czas ostatni prezent! Wskakujcie zatem do sanek i weźcie udział w tej wspaniałej gwiazdkowej przygodzie.

Artur ratuje gwiazdkę - DVD
  • Artur ratuje gwiazdkę - DVD
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1 szt
Kod kreskowy: 5903570151163

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres zwrotny

Imperial CinePix Sp.z.o.o
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Adres producenta

Wyłączny dystrybutor :
Imperial CinePix Sp.z.o.o
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Dodatkowe informacje

Język :
angielski , polski , słoweński , serbski , turecki , chorwacki , bułgarski , węgierski

Napisy : angielskie , polskie , słoweńskie , tureckie , bułgarskie, węgierskie , chorwackie , serbskie.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niniejsza płyta DVD (wraz ze ścieżką dźwiękową ) przeznaczona jet wyłącznie do użytku domowego. Wszelkie inne prawa są zastrzeżone , chyba że przepisy prawa stanowią inaczej lub właściciel praw autorskich udzieli pisemnej licencji. Jakiekolwiek nieautoryzowane powielanie , publiczne rozpowszechnianie lub wykorzystanie do celów komercyjnych zawartości tej płyty DVD lub jej fragmentów , jest bezwzględnie zabronione . Niniejsza płyta DVD nie może być przedmiotem eksportu , odsprzedaży czy dystrybucji handlowej poza terytorium Unii Europejskiej , chyba że przepisy prawa lub Sony Pictures Home Entertaimment stanowią inaczej.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.