Bajka dvd Angry Birds toons część 2

Udostępnij na Facebooku

Witajcie z powrotem na Świńskiej Wyspie, na której Angry Birds walczą o przetrwanie. Red (Czerwony Ptak) i jego nieustraszeni pierzaści przyjaciele: Chuck (Żótłty Ptak), Matylda (Biały Ptak), Bomb (Ptak Bomba), the Blues (Niebieskie Ptaki: Jay, Jake i Jim) i Terence (Duży Czerwony Ptak) muszą trzymać się razem, by chronić swoje Jajka i przyszłość przed chytrymi intrygami Złych Świnek! W ANGRY BIRDS TOONS SEZONIE PIERWSZYM - CZĘŚCI DRUGIEJ ożywają na ekranie postaci i ich przygody znane z jednej z najbardziej ulubionych gier. Czy nasi bohaterowie pokonają Złe Świnki raz na zawsze? Przekonaj się oglądając 26 mini-odcinków, które z pewnością rozbawią całą rodzinę.

Bajka dvd Angry Birds toons część 2
  • Bajka dvd Angry Birds toons część 2
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt
Kod kreskowy: 5903570154812

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Opis produktu

Odcinek 27 - Green Pig Soup
Świnki starają się zbliżyć do jajek w ogródku Matyldy przebierając się za kapusty. Nie spodziewają się jednak, że Matylda będzie próbowała je zebrać i - co gorsza - ugotować!

Odcinek 28 - Catch Of The Day
Świnia Kapral poszła łowić jajka! Ma niezły plan, lecz nie wie, że Niebieskie Ptaki czuwają i mają wiele pomysłów, co włożyć do sieci zamiast jajek!

Odcinek 29 - Nighty Night Terence
Pod osłoną nocy świnki próbują dostać się do gniazda na wielkim głazie. Szybko jednak okazuje się, że to wcale nie jest głaz, a Terence. Czy świnkom uda się zdobyć jajka nie budząc wielkiego ptaka?

Odcinek 30 - Piggy Wig
Król Świń panikuje przed swoją kolacją dla VIP-ów (Very Important Pigs), gdyż wszyscy zaproszeni goście mają urocze peruczki, z wyjątkiem niego! Nagle na głowę Króla sfruwa Niebieski Ptak. Król myśli, że to jego peruka i nosi ją dumnie podczas kolacji do czasu, kiedy Niebieski Ptak zaczyna sobie stroić z niego żarty!

Odcinek 31 - Pig Plot Potion
Za sprawą pewnej mikstury Świnia Kucharz zmienia Czerwonego Ptaka w świnkę. Działa to tak dobrze, że Czerwony Ptak zaczyna osobiście przynosić jajka Królowi Świń! Czy opamięta się, zanim będzie za późno?

Odcinek 32 - Tooth Royal
Króla Świń boli ząb. Świnie Słudzy zrobią wszystko, co w ich mocy (nawet używając najdziwaczniejszych przyrządów), by wyrwać bolący ząb.

Odcinek 33 - Night Of The Living Pork
Król Świń zostaje zaatakowany przez zombie, którzy chcą pożreć... jego stos słodyczy! Jest bezradny aż do czasu, kiedy Bubbles - Pomarańczowy Ptak - przychodzi z odsieczą. Bubbles nie może znieść widoku zombie pożerających słodycze, więc natychmiast musi położyć temu kres. Walka rozpoczęta!

Odcinek 34 - King Of The Castle
Świnia Kucharz i Król Świń rywalizują w zwariowanym konkursie zamków z piasku. Kto wygra?

Odcinek 35 - Love Is In The Air
Na głowę Króla Świń spada kapusta, a ten się w niej zakochuje. Świnie Słudzy uważają, że to urocze, jednak Świnia Kapral jest zatrwożony. Czy uda mu się przywrócić Króla do zdrowych zmysłów?

Odcinek 36 - Fired Up
Jest zimno i wietrznie. Żółty Ptak chce utrzymać jajka w cieple, lecz Matylda i Czerwony Ptak już się tym zajęli. Sfrustrowany Chuck decyduje, ze ociepli... pogodę! Lecz ten interesujący pomysł prowadzi do niespodziewanych rezultatów...

Odcinek 37 - Clash Of Corns
Ptak Bomba chce zjeść jedyną sadzonkę kukurydzy. Matyldzie się to oczywiście nie podoba i zrobi wszystko, by go powstrzymać. Jak to się jednak ma do jej zamiłowania pokoju?

Odcinek 38 - A Pig’s Best Friend
Świnie Słudzy schwytali Niebieskiego Ptaka, by go ofiarować Królowi jako domowe zwierzątko. Wbrew wszystkiemu stanowi to znakomitą zabawę dla Blue, który szybko potrafi doprowadzić Króla Świń do szaleństwa!

Odcinek 39 - Slumber Mill
Na domku biednej małej świnki zostaje zbudowana droga. Bardzo ją to irytuje, nie może bowiem spać i ryzykuje utratę pracy. Jak można temu zaradzić?

Odcinek 40 - Jingle Yells
Jest Gwiazdka i Król Świń spodziewa się jajek pod swoją choinką. By je zdobyć Świnia Kapral przebiera się za Mikołaja, a Świnie Słudzy za renifery. Czy Niebieskie Ptaki odkryją podstęp na czas, by zapobiec kradzieży?

Odcinek 41 - El Porkador!
Niestrudzone w swych wysiłkach w zdobyciu jajek świnki, sprzymierzają się z przerażającą, olbrzymią świnią o imieniu El Porkador. Czy bezbronne ptaszki będą w stanie obronić siebie i swoje jajka?

Odcinek 42 - Hiccups
Niebieskie Ptaki mają czkawkę. Pozostałe próbują im pomóc, lecz pogarszają tylko sprawę...

Odcinek 43 - The Butterfly Effect
Matylda uwielbia motyle. Świnki mają pomysł, by stworzyć replikę motyla i odciągnąć Matyldę od gniazda...

Odcinek 44 - Hambo
Świnia Kapral przeprowadza ćwiczenia do „Operacji Jajka”. Hambo, najsilniejszy spośród Świń Sług, zostaje wysłany z poważną misją, z której powraca jako bohater. Okazuje się jednak, że nie wszystko poszło zgodnie z planem...

Odcinek 45 - Bird Flu
Ptaki mają grypę! To wielka szansa dla świnek, by zdobyć upragnione jajka - o ile oczywiście się nie zarażą!

Odcinek 46 - Piggies From The Deep
W Świńskim Mieście jest bardzo gorąco. Świnie Słudzy chłodzą się w wodzie. Wąsata Świnia cieszy się chwila wytchnienia na basenie - gdy nagle pojawiają się obok dwie złowieszcze płetwy grzbietowe... Skąd tu rekiny?

Odcinek 47 - Oh Gnome!
Żółty Ptak chce zrobić Matyldzie niespodziankę i ofiarować jej ogrodowego krasnala. Krasnal bardzo się Matyldzie nie podoba i stara się go dyskretnie pozbyć. Jednak jest to trudniejsze, niż sądziła.

Odcinek 48 - Shrub It In
Ptak Bomba i Niebieskie Ptaki bawią się w ogrodzie. Ulubiony różany krzew Matyldy ulega zniszczeniu. Ptak Bomba desperacko stara się naprawić sytuację, podczas gdy Niebieskie Ptaki odwracają uwagę Matyldy.

Odcinek 49 - The Truce
Świnia Kucharz chce zawieszenia broni z Ptakami i poponuje im pyszny piknik. Ptaki są bardzo podejrzliwe, bowiem intencje Kucharza mogą nie być szczere i życzliwe.

Odcinek 50 - Operation Opera
Świnki próbują wykiwać Matyldę wystawiając operę własnego pomysłu ze śpiewającym Ptakim Pavarottim. Matylda jest zachwycona umizgami nieznajomego i zaczyna śpiewać razem z nim. Czy aby świnki nie porwały się z motyką na słońce?

Odcinek 51 - Chucked Out
Najnowszym bzikiem Chicka są ćwiczenia ciosów karate! Hiiiiyah! Lecz treningi odbywają się zbyt blisko delikatnych jajek, więc zaniepokojone Ptaki muszą szybko zareagować i powstrzymać miłośnika sztuk walki przed zniszczeniem ich drogocennych skarbów!

Odcinek 52 - Bomb’s Awake
Niebieskie Ptaki mają bezsenną noc. Ptak Bomba lunatykuje i nosi cenne jajka przez niebezpieczne miejsca wokół gniazda. Niebieskie Ptaki robią, co w ich mocy, aby jak najbardziej oczyścić ścieżkę, nie budząc przy tym Ptaka Bomby, co zagroziłoby bezpieczeństwu jajek.

Dodatkowe informacje

Audio: angielski stereo

opcje językowe dotyczą tylko filmu

MATERIAŁY DODATKOWE
• Poznaj bohaterów! Ptak Bomba, Terence (Duży Czerwony Ptak), Król Świń, Świnia Kapral
• Nigdy wcześniej nie prezentowane 4 scenki z realizacji: dowiedz się, jak tworzono Twoje ulubione postaci.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.