Supermarket internetowy -
Udane zakupy w Internecie

Balsam do prania Dzidziuś kolor

1 szt / 1,500 litr
Kod paskowy: 5900133008520
Opis: Balsam do prania dzidziuś kolor

Składniki

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,
<5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne,
Mydło,
Fosfoniany
Inne :
Kompozycja zapachowa,
2-Bromo-2-nitropane-1,3-diol,
OctylisothiazolinoneOpis produktu

Balsam do prania bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej " Dzidziuś Kolor " to unikalna formuła opracowana z myślą o wrażliwej skórze dziecka.Receptura oparta na delikatnych środkach piorących zawiera cząsteczki lipidów oraz ekstrakt z bawełny dzięki czemu dba nie tylko o tkaniny ale i skórę dziecka.Lipidy przenikają z tkaniny na skórę wzmacniając i natłuszczając ją. Ekstrakt z bawełny regeneruje i pielęgnuje tkaniny dzięki czemu stają się one miękkie i delikatne .Balsam wzbogacony o system ochrony kolorów idealnie nadaje się do prania tkanin kolorowych,zapobiega utracie kolorów. Odpowiednio dobrana ilość kompozycji zapachowej jest bezpieczna dla skóry dziecka a jednocześnie pozostawia pranie delikatnie pachnące. Nie zawiera wybielaczy optycznych,enzymów i alergenów. Dzięki staranności dobrania składników balsam jest łagodny dla wrażliwej skóry dziecka.Przechowywanie

Przechowywać z dala od dzieciAdres producenta

" Polenna " Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Sp.z.o.o Sp.k
ul.Powstańców Wlkp.16
63 - 500 OstrzeszówAdres zwrotny

" Polenna " Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Sp.z.o.o Sp.k
ul.Powstańców Wlkp.16
63 - 500 OstrzeszówOstrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga :

Działa drażniąco na oczy.Chronić przed dziećmi.Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU :
Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąc soczewki kontaktowe,jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać . W przypadku utrzymywania działania drażniącego na oczy : zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Kontakt producenta w ww.
zakresie : +48 795 567 622Produkty podobne:

Balsam do prania Dzidziuś kolor - Środki piorące - Kosmetyki - Higiena i kosmetyka - Atrakcyjna cena - Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.
Formy płatności Akceptujemy PayPal Projekt: Wide Open
Realizacja: Net Sp. z o.o.