Campo viejo crianza

Udostępnij na Facebooku

Wino gronowe czerwone W 1959 roku José Ortigüela stworzył małą winiarnię w prowincji Rioja. Jej nazwa, "Campo Viejo", miała przywodzić na myśl miejsce w el Villar de Arnedo, gdzie spędził on swoje dzieciństwo. Marzeniem José, które staramy się urzeczywistniać po dziś dzień, było stworzenie wina, które będzie idealnym dopełnieniem spotkań z przyjaciółmi. Szczep: Tempranillo Smak: Głęboki, wibrujący wiśniowy kolor, charakterystyczny dla winogron Tempranillo. Wino ma wyraźny, intensywny aromat dojrzałych czerwonych owoców, z subtelnym posmakiem wanilii i słodkich przypraw. Na podniebieniu jest świeże, delikatne i aksamitne. Po butelkowaniu wino przechowywane jest w naszej winiarni przez miniumum 12 miesięcy. Rekomendacja podawania: Wino perfekcyjnie komponuje się z pieczoną kaczką oraz sałatką ze szpinaku, doskonale również smakuje z wieprzowiną i wędlinami.

Campo viejo crianza
  • Campo viejo crianza
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr
Kod kreskowy: 8410302106300

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - Hiszpania

Zapakowano w - Hiszpania

Marka

Campo Viejo

Adres zwrotny

Domecq Bodegas (Campo Viejo)
Camino de La Puebela 50 Bajo
La Rad De Santa Cruz
26006 Logroño
Hiszpania
www.campoviejo.com
www.wineinmoderation.eu

Opis produktu

Wino gronowe czerwone

W 1959 roku José Ortigüela stworzył małą winiarnię w prowincji Rioja. Jej nazwa, "Campo Viejo", miała przywodzić na myśl miejsce w el Villar de Arnedo, gdzie spędził on swoje dzieciństwo. Marzeniem José, które staramy się urzeczywistniać po dziś dzień, było stworzenie wina, które będzie idealnym dopełnieniem spotkań z przyjaciółmi.

Szczep: Tempranillo

Smak: Głęboki, wibrujący wiśniowy kolor, charakterystyczny dla winogron Tempranillo. Wino ma wyraźny, intensywny aromat dojrzałych czerwonych owoców, z subtelnym posmakiem wanilii i słodkich przypraw. Na podniebieniu jest świeże, delikatne i aksamitne.

Po butelkowaniu wino przechowywane jest w naszej winiarni przez miniumum 12 miesięcy.

Rekomendacja podawania: Wino perfekcyjnie komponuje się z pieczoną kaczką oraz sałatką ze szpinaku, doskonale również smakuje z wieprzowiną i wędlinami.

Rodzaj alkoholu

Typ - Wino

Adres producenta

Domecq Bodegas (Campo Viejo)
Camino de La Puebela 50 Bajo
La Rad De Santa Cruz
26006 Logrono
Hiszpania

Zabarwienie wina

Kolor - Czerwone

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Dodatkowe informacje

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie

Pozostałe informacje

13,5% vol.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 301

Szerokość - 74

Głębokość - 74

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Szkło

Zalecenia dla alergików

Dwutlenek siarki / siarczyny - Zawiera

Przygotowanie i stosowanie

Podawać w temperaturze 15-16 °C.

Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości - 13.5

Wskazówki dotyczące degustacji - Wino ma wyraźny, intensywny aromat dojrzałych czerwonych owoców, z subtelnym posmakiem wanilii i słodkich przypraw. Na podniebieniu jest świeże, delikatne i aksamitne.

Propozycja podania - Wino perfekcyjnie komponuje się z pieczoną kaczką oraz sałatką ze szpinaku, doskonale również smakuje z wieprzowiną i wędlinami. Podawać w temperaturze 15-16 °C.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.Produkty podobne:

Nie znaleziono wyników.
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.