Cillit bang wybielanie i dezynfekcja płyn do toalet

Udostępnij na Facebooku

Cillit Bang Super Silny Środek Czyści Toalety i Usuwa Brud 1. Perfekcyjnie wybiela muszlę toaletową 2. Zabija 99.9% bakterii** 3. Zapewnia higieniczną czystość 4. Działa w ciągu 1 minuty* 5. Czyści i dezynfekuje pod krawędzią muszli toaletowej 6. Usuwa zabrudzenia 7. Usuwa pleśń i grzyby 8. Odświeża Cillit Bang w Twoim domu: 7 na 10 osób spłukuje wodę w pustej toalecie przed jej myciem. Cillit Bang jest tak skuteczny, że bez potrzeby wcześniejszego spłukiwania osiągniesz jak najlepsze rezultaty. W ten sposób możesz oszczędzić nawet do 1375 litrów wody rocznie.

Cillit bang wybielanie i dezynfekcja płyn do toalet
  • Cillit bang wybielanie i dezynfekcja płyn do toalet
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr
Kod kreskowy: 5900627061895

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Skład

<5%: związki wybielające na bazie chloru, anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, substancja dezynfekująca

Zapach

Bezzapachowy

Pojemność

750 ml

Konsystencja

Żel

Biodegradowalny

Tak

Sposób użycia

Czyszczenie toalet - skieruj dyszę pod obrzeże muszli, lekko naciśnij butelkę i spryskaj powierzchnię płynem. Aby zabić bakterie pozostaw na 15 minut, następnie wyczyść szczotką i spłucz wodą.

Substancja antybakteryjna

Tak

Adres podmiotu wprowadzającego produkt na rynek

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Okunin 1

Nazwa podmiotu wprowadzającego produkt na rynek

Reckitt Benckiser Poland S.A.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.