Friends słoneczny katamaran 41317

Udostępnij na Facebooku

Wybierz się na luksusowy rejs katamaranem z serii LEGO® Friends z basenem na pokładzie.Zdejmij górną część łodzi, by pobawić się w części mieszkalnej i popatrzeć przez przezroczystą podłogę w salonie. Spędź świetnie czas, pływając z przyjaciółmi na bananie lub kole holowanym za skuterem wodnym. Zaprzyjaźnij się z delfinami pływającymi dookoła katamaranu. Słoneczny katamaran z serii LEGO® Friends nie unosi się na wodzie.

Friends słoneczny katamaran 41317
  • Friends słoneczny katamaran 41317
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt
Kod kreskowy: 5702015866460

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis produktu

W zestawie trzy minilaleczki: Olivia, Stephanie i Liam, oraz figurki delfinów: Sheen i Sapphire. Zestaw zawiera trójpoziomowy katamaran, skuter wodny i banana do holowania. Katamaran ma pokład do opalania z dwoma leżakami i basenem, mostek z układem sterowania i miejscem do siedzenia, zjeżdżalnię do wody i kręcone schody z powrotem na pokład, otwierany garaż na skuter wodny oraz część mieszkalną, która obejmuje kuchnię, sypialnie i salon z sofą i podłogą z przezroczystych klocków. Akcesoria: nadmuchiwane koło do holowania, koła ratunkowe, płetwy, lody w rożkach, lód na patyku, kosze, gazeta, smartfon i odtwarzacz MP3

Dodatkowe informacje

Dla dzieci w wieku od 7 lat

Produkty podobne:

Nie znaleziono wyników.
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.