Heitmann odkamieniacz bio-fast

Udostępnij na Facebooku

Heitmann odkamieniacz bio-fast

Heitmann odkamieniacz bio-fast
  • Heitmann odkamieniacz bio-fast
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,250 litr

Kod kreskowy: 4052400033634

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

kwas cytynowy,
kwas mlekowy,
kwas jabłkowy

Przygotowanie i stosowanie

Wlać do naczynia 1/2 litra wody. Przy normalnej ilości kamienia dodać 1 kreskę (50 ml) zawartości butelki. Przy bardzo dużej ilości kamienia wlać 1,5 do 3 kresek (75 - 150 ml). Roztwór wlać do pojemnika na wodę w urządzeniu. Włączyć urządzenie, podgrzać roztwór lub wykonać kompletny cykl parzenia kawy w ekspresie. Następnie dwukrotnie przepłukać urządzenie. Przestrzegać specjalnych wskazówek pielęgnacyjnych producentów. Regularne odkamienianie przedłuża żywotność urządzeń i oszczędza energię.

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Adres producenta

Brauns-Heitmann GmbH & Co.KG.Postfach 1163.34401 Warburg

Adres zwrotny

FLICO ul. Słoneczna 8A 60-286 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy : zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.