Mr Muscle 5w1 Łazienka płyn do czyszczenia i dezynfekcji

Udostępnij na Facebooku

Płyn w rozpylaczu do czyszczenia i dezynfekcji łazienki posiadający skuteczną formułę pozwalającą usuwać osady z mydła i brud. Płyn dezynfekuje powierzchnie zabijając 99,99% bakterii (m.in. E-Coli) oraz grzyby. Jest szybki i łatwy w użyciu oraz gwarantuje lśniącą czystość. Pozostawia w łazience świeży, pomarańczowy zapach.

Mr Muscle 5w1 Łazienka płyn do czyszczenia i dezynfekcji
  • Mr Muscle 5w1 Łazienka płyn do czyszczenia i dezynfekcji
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr
Kod kreskowy: 5000204746273

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - UE

Cechy

zabija 99.99% bakterii

usuwa osady z mydła i brud

Marka

Mr Muscle

Składniki

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne

substancja dezynfekująca

kompozycja zapachowa

Limonene

Adres firmy

ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Nazwa firmy

SC Johnson Sp. z o.o.

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - UE

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel. +48 22 445 88 00
Infolinia: 0801 11 12 11 (całk. koszt połącz. wg taryfy lokalnej)
www.scjproducts.info
www.scjohnson.com

Regulacje CLP

wykrzyknik - Uwaga

Przechowywanie

Termin ważności: 2 lata od daty produkcji (na opakowaniu).

Adres internetowy

www.scjproducts.info

www.scjohnson.com

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Telefon kontaktowy

+48224458800

801111211

Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

Pozostałe informacje

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 5417/13.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 260

Szerokość - 103

Głębokość - 48

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
Czyszczenie: przekręcić końcówkę do pozycji On. Spryskać zabrudzoną powierzchnię, a następnie wytrzeć. Dezynfekcja: spryskać wstępnie oczyszczoną gładką, nieporowatą powierzchnię. Pozostawić mokrą powierzchnię na min. 15 minut, a następnie wytrzeć. Przekręcić końcówkę do pozycji Off. Przechowywać w pozycji pionowej. Unikać wydłużonego kontaktu z drewnem, aluminium, a także malowanymi, lakierowanymi, porowatymi powierzchniami. Nie stosować na zużytych, uszkodzonych, popękanych, z naturalnego kamienia, marmuru i złoconych powierzchniach. W przypadku wątpliwości wypróbować na mniej widocznej powierzchni.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Płyn w rozpylaczu do czyszczenia i dezynfekcji łazienki.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Mr Muscle 5w1 Łazienka - płyn w rozpylaczu do czyszczenia i dezynfekcji łazienki. Uwaga Substancja czynna: L-(+)- kwas mlekowy 1,76 g/100 g. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. Pierwsza pomoc: Jeśli produkt używany jest zgodnie ze sposobem użycia nie należy spodziewać się żadnych bezpośrednich i pośrednich skutków ubocznych dla zdrowia człowieka. W przypadku kontaktu ze skórą i oczami należy przepłukać obficie wodą. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. W przypadku inhalacji wyprowadzić na świeże powietrze. Postępowanie z odpadami: Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.