Odplamiacz Vanish Oxi Action

Udostępnij na Facebooku

Czy widziałeś plamę na ubraniu, której nie możesz się pozbyć? Nie martw się! Proszek vanish oxi action zawiera aktywny tlen, który usuwa wszystkie rodzaje plam, zarówno te, które są łatwo widoczne, jak i te, których nie zauważysz przed praniem. Proszek vanish oxi action jest bezpieczny do stosowania do ubrań kolorowych i białych.

Odplamiacz Vanish Oxi Action
  • Odplamiacz Vanish Oxi Action
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,030 szt
Kod kreskowy: 5900627023794

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

na każdą plamę

zdumiewające usuwanie plam już w 1. praniu

Marka

Vanish

Składniki

>30%: związki wybielające na bazie tlenu

<5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, enzymy, kompozycja zapachowa

Adres firmy

ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Nazwa firmy

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel: 22 765 95 00
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)

Regulacje CLP

działanie żrące - Niebezpieczeństwo

Przechowywanie

Najlepsze właściwości zachowuje przez 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Rodzaj opakowania

Typ - Saszetka

Adres dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Telefon kontaktowy

227659500

801115111

225419115

Dodatkowe informacje

Informacje o składnikach na www.rbeuroinfo.com

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 119

Szerokość - 89

Głębokość - 8

Przygotowanie i stosowanie

Potrzyj:
Wymieszaj 1/4 miarki (15 g) proszku z 3/4 miarki wody (max 40°C). Nałóż na plamę (max 5 min). Potrzyj plamę w razie potrzeby. Tkaninę wypierz jak zwykle. Umyj i osusz miarkę przed włożeniem jej do opakowania.
Namocz:
Dodaj jedną miarkę (60 g) do 4 l wody (Max 40°C). Maksymalny czas namaczania: tkanin kolorowych - 1 godzina, tkanin białych - 6 godzin. Po namoczeniu należy wyprać tak jak zwykle lub dokładnie wypłukać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy potrzeć plamę przed spłukaniem.
Upierz:
Dodaj do proszku do prania:
- Trudno i zaschnięte plamy x 1 (60 g)
- Zwykłe plamy x 1/2 (30 g)

Dodaj miarkę do każdego prania.

Saszetka jednorazowa. Sposób użycia: Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży. Sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie spłucz i pozostaw do wyschnięcia. Zamykaj opakowanie po każdym użyciu i przechowuj Vanish Oxi Action w suchym i chłodnym miejscu. Miarkę odkładaj do opakowania zawsze czystą i suchą. W przypadku uciążliwych plam może zaistnieć konieczność powtórzenia procesu. Nie używaj na jedwabiu, wełnie lub skórze. Nie używaj na emaliowanych lub powlekanych powierzchniach, np. drewnie, metalach, itp. Nie namaczaj tkanin z metalowymi dodatkami lub ognioodpornymi wykończeniami. Namaczanej tkaniny nie eksponuj na słońcu przed praniem zasadniczym lub płukaniem. Nie zanieczyszczaj produktu w opakowaniu. Po wymieszaniu nie pozostawiaj roztworu w szczelnie zamkniętym opakowaniu, gdyż uwalniający się tlen może doprowadzić do wzrostu ciśnienia i pęknięcia pojemnika.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Odplamiacz do tkanin w proszku.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w proszku. NIEBEZPIECZEŃSTWO. Zawiera: węglan disodu, związek z nadtlenkiem wodoru (2:3). Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami. Przechowywać opakowanie w suchym i chłodnym miejscu. W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.