Supermarket internetowy -
Udane zakupy w Internecie

Sklep internetowy Chemia i kosmetyki Środki czyszczące, odświeżacze Odświeżacze Elektryczne Glade by Brise Sense & Spray Japoński ogród Odświeżacz powietrza 18 ml

Glade by Brise Sense & Spray Japoński ogród Odświeżacz powietrza 18 ml

marka: Brise
1 szt / 0,018 litr
Kod paskowy: 5000204549959
Opis: Wyjątkowy automatyczny odświeżacz
powietrza z czujnikiem ruchu, który
skanuje pomieszczenie i uwalnia zapach
tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba.
Po uwolnieniu zapachu przechodzi
w 30-minutowy stan uśpienia, po
upływie którego zadziała tylko wtedy,
gdy wykryje ruch. Przycisk Boost pozwala
dodatkowo uwolnić zapach w dowolnej
chwili. Brise Sense & Spray jest
bezpieczny w użyciu i bardzo wydajny.
Opakowanie zawiera urządzenie, wkład
i dwie baterie.

Marka

Glade by BriseCechy

1 zapas + 2 baterie AA w opakowaniu

czujnik ruchu - działa tylko, gdy tego potrzebujesz!Zawartość opakowania

1 urządzenie

1 zapas

2 baterie AANazwa produktu uregulowana prawnie

Glade by Brise Sense & Spray Japoński Ogród - automatyczny odświeżacz powietrza.Opis produktu

1. Czujnik ruchu
Czujnik ruchu uwalnia zapach co 20 minut tylko wtedy, gdy wykryje ruch.
2. Stan uśpienia
Jeśli nie wykryje ruchu, wyłącza się, nie uwalnia zapachu.
3. Przycisk "boost"
Dodatkowe uwalnianie zapachu za pomocą przycisku.

Działa ze wszystkimi zapasami Glade by Brise Sense & Spray.Company Name

SC Johnson Sp. z o.o.Adres firmy

ul. Taśmowa 7
02-677 WarszawaPrzygotowanie i stosowanie

Instrukcje użycia wewnątrz opakowania.Rodzaj opakowania

Typ - KartonKraj

Kraj produkcji - UEPochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - UEOpakowanie logistyczne

GTIN - 05000204594096Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel. +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 (całk. koszt połącz. wg taryfy lokalnej)
www.scjproducts.info
www.scjohnson.comAdres internetowy

www.scjproducts.info

www.scjohnson.comAdres dystrybutora

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 WarszawaTelefon/Fax kontaktowy

+48224458800

801111211Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można łatwo je usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.

Używać zgodnie z przeznaczeniem. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Data produkcji na opakowaniu.

Zawiera 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, geraniol, α-metylo-1,3-benzodioksolo-5-propionaldehyd, 2-benzylideneheptanal, 4-(4-hydroksy-4-metylopentylo)cykloheks-3-enokarbaldehyd, 1-1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, d-Limonen, salicylan (Z)-3-heksenylu, 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karbaldehyd, 2-(4-tert-butylobenzyl)propionaldehyd, aldehyd α-metylocynamonowy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Urządzenie zasilane jest bateriami alkalicznymi typu AA. Używać tylko baterii typu AA. Przy zakładaniu baterii prawidłowo dopasować (+/-). Nie doładowywać baterii. Baterie chronić przed bezpośrednim działaniem wody, ognia lub wysokiej temperatury. Baterii nie otwierać i nie wrzucać do ognia, gdyż mogą eksplodować, wyciekać lub spowodować uszkodzenia.

Informacja środowiskowa: Symbol przekreślonego kosza umieszczony na produkcie obraz bateriach wskazuje na selektywne zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii. Nie należy wyrzucać zużytego sprzętu i baterii łącznie z innymi odpadami. Niewłaściwe usuwanie zużytego sprzętu i baterii potencjalnie może powodować niekorzystne skutki dla środowiska i zdrowia ludzi wynikające z obecności składników niebezpiecznych w sprzęcie i w bateriach.Regulacje CLP

płomień - NiebezpieczeństwoProdukty podobne:

Glade by Brise Sense & Spray Japoński ogród Odświeżacz powietrza 18 ml - Elektryczne - Odświeżacze - Środki czyszczące, odświeżacze - Atrakcyjna cena - Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.
Formy płatności Akceptujemy PayPal Projekt: Wide Open
Realizacja: Net Sp. z o.o.