Supermarket internetowy -
Udane zakupy w Internecie

Sklep internetowy Chemia i kosmetyki Środki czyszczące, odświeżacze Odświeżacze Elektryczne Glade by Brise Sense and Spray Japoński ogród Odświeżacz powietrza 18 ml

Glade by Brise Sense and Spray Japoński ogród Odświeżacz powietrza 18 ml

marka: Brise
1 szt
Kod paskowy: 5000204549959
Opis: Wyjątkowy automatyczny odświeżacz
powietrza z czujnikiem ruchu, który
skanuje pomieszczenie i uwalnia zapach
tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba.
Po uwolnieniu zapachu przechodzi
w 30-minutowy stan uśpienia, po
upływie którego zadziała tylko wtedy,
gdy wykryje ruch. Przycisk Boost pozwala
dodatkowo uwolnić zapach w dowolnej
chwili. Brise Sense & Spray jest
bezpieczny w użyciu i bardzo wydajny.
Opakowanie zawiera urządzenie, wkład
i dwie baterie.


Marka

Glade by BriseCechy

działa tylko, gdy tego potrzebujesz!Zawartość opakowania

Zawiera wkład i baterie.Opis produktu

Glade by Brise Sense & Spray Japoński Ogród - automatyczny odświeżacz powietrza z czujnikiem ruchu.
Wyjątkowe połączenie zapachu delikatnych wodnych kwiatów i świeżych owoców wnosi do Twojego domu atmosferę relaksu i spokoju.
Do urządzeń pasuje szeroka gama zapachowa wkładów uzupełniających Glade by Brise Sense & Spray.

1. Czujnik ruchu
Czujnik ruchu uwalnia zapach co 20 minut tylko wtedy, gdy wykryje ruch.
2. Stan uśpienia
Jeśli nie wykryje ruchu, wyłącza się. Nie działa, gdy nie ma Cię w domu.
3. Przycisk "Boost"
Dodatkowe uwalnianie zapachu za pomocą przycisku.Dodatkowe informacje

Informacja środowiskowa: Symbol przekreślonego kosza umieszczony na produkcie oraz na bateriach wskazuje na selektywne zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii. Nie należy wyrzucać zużytego sprzętu i baterii łącznie z innymi odpadami. Niewłaściwe usuwanie zużytego sprzętu i baterii potencjalnie może spowodować niekorzystne skutki dla środowiska i zdrowia ludzi wynikające z obecności składników niebezpiecznych w sprzęcie i w bateriach.Przechowywanie

Termin ważności: 2 lata od daty produkcji (na opakowaniu).Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia wewnątrz opakowania.

Działa z zapasami Glade by Brise Sense & Spray.Rodzaj opakowania

Typ - KartonInformacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklinguKraj

Kraj pochodzenia - UEAdres producenta

Dystrybutor:
SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 WarszawaAdres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 Całkowity koszt połącz. jak za 1 impuls
www.scjproducts.infoOstrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności: Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Uwaga: Używać wyłącznie zgodnie z instrukcją. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Zawiera: 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, geraniol, 2-benzylidenoheptanal, 4-(4-hydroksy-4-metylopentylo)cykloheks-3-enokarbaldehyd, (R)-p-menta-1,8-dien, 2,4 dimetylocykloheks-3-eno-1 karbaldehyd, 2-(4-tert-butylobenzylo)propionaldehyd, ɑ-metylo-1,3-benzodiksolo-5-propionaldehyd. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Baterie: Produkt zasilany jest bateriami typu AA. Używać tylko baterii typu AA. Przy zakładaniu baterii prawidłowo dopasować (+/-). Nie doładowywać baterii. Baterie chronić przed bezpośrednim działaniem wody, ognia lub wysokiej temperatury. Baterii nie otwierać i nie wrzucać do ognia, gdyż mogą eksplodować, wyciekać lub spowodować uszkodzenia.

F+
Skrajnie łatwopalnyProdukty podobne:

Glade by Brise Sense and Spray Japoński ogród Odświeżacz powietrza 18 ml - Elektryczne - Odświeżacze - Środki czyszczące, odświeżacze - Atrakcyjna cena - Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje, Alkohol. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.
Formy płatności Akceptujemy PayPal Projekt: Wide Open
Realizacja: Net Sp. z o.o.