Odświeżacz Glade by Brise Sense & Spray Konwalia Zapas

Udostępnij na Facebooku

Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza z czujnikiem ruchu. Glade by Brise Sense&Spray to wyjątkowy automatyczny odświeżacz powietrza z czujnikiem ruchu, który skanuje pomieszczenie i uwalnia zapach tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Po uwolnieniu zapachu przechodzi w 30-minutowy stan uśpienia, po upływie którego zadziała tylko wtedy, gdy wykryje ruch. Przycisk boost pozwala dodatkowo uwolnić zapach w dowolnej chwili. Brise sense & spray jest bezpieczny w użyciu i bardzo wydajny.

Odświeżacz Glade by Brise Sense & Spray Konwalia Zapas
  • Odświeżacz Glade by Brise Sense & Spray Konwalia Zapas
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,018 litr
Kod kreskowy: 5000204525915

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - UE

Marka

Glade by Brise

Adres firmy

ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Nazwa firmy

SC Johnson Sp. z o.o.

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - UE

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel. +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 (całk. koszt połącz. wg taryfy lokalnej)
www.scjohnson.com
www.scjproducts.info

Regulacje CLP

płomień - Niebezpieczeństwo

Adres internetowy

www.scjohnson.com

www.scjproducts.info

Rodzaj opakowania

Typ - Papier / plastik

Adres dystrybutora

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Telefon kontaktowy

+48224458800

801111211

Przygotowanie i stosowanie

Instrukcja użycia wewnątrz opakowania

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Konwalia - zapas do automatycznego odświeżacza powietrza.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Glade by Brise Sense & Spray Konwalia - zapas do automatycznego odświeżacza powietrza.

Niebezpieczeństwo

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działą szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.

Używać zgodnie z przeznaczeniem. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

Zawiera 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, geraniol, α-metylo-1,3-benzodioksolo-5-propionaldehyd,2-benzylideneheptanal,4-(4-hydroksy-4-metylopentylo)cykloheks-3-enokarbaldehyd,1-1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, d-Limonen, salicylan (Z)-3-heksenylu,2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karbaldehyd, 2-(4-tertbutylobenzyl)propionaldehyd, aldehyd α-heksylocynamonowy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.