Off! bariera przeciw insektom pump spray

Udostępnij na Facebooku

OFF! Protection Plus atomizer przeciw insektom - repelent, który skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów i kleszczy aż do 8 godzin.

Off! bariera przeciw insektom pump spray
  • Off! bariera przeciw insektom pump spray
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,100 litr
Kod kreskowy: 5000204754469

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - UE

Cechy

bariera przeciw insektom: komary, muchy, kleszcze

Marka

OFF!

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel. +48 22 445 88 00
Infolinia: 0801-111211
Całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej

Opis produktu

OFF! Protection Plus atomizer przeciw insektom - repelent, który skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów i kleszczy aż do 8 godzin.

Przechowywanie

Termin ważności: 3 lata od daty produkcji (na opakowaniu).

Adres producenta

Podmiot odpowiedzialny:
SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Telefon kontaktowy

tel. +48 22 445 88 00

Infolinia: 0801-111211

Pozostałe informacje

Substancja czynna: ikarydyna 200 g/kg.

Pozwolenie MZ nr: 0014/03

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 157

Szerokość - 63

Głębokość - 31

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Spryskać równomiernie nieosłonięte części skóry i rozsmarować rękami. Na twarz dziecka lub dorosłego produkt nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować, unikając kontaktu z oczami i ustami. Użyć ponownie w przypadku zanikania efektu ochronnego preparatu.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności: Produkt łatwopalny. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat. Nie nanosić na ręce dzieci. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę (np. po silnym nasłonecznieniu). W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania produktu. Do użytku zewnętrznego.
Pierwsza pomoc: Produkt używany zgodnie z etykietą nie wywołuje żadnych niepożądanych bezpośrednich i pośrednich skutków ubocznych. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Podrażnioną skórę przepłukać wodą. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.
Postępowanie z odpadami: Puste opakowanie lub pozostałości produktu podlegają selektywnej zbiórce odpadów.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.