Parówki Berlinki Classic Morliny

Udostępnij na Facebooku

Parówki berlinki. Kiełbasa drobiowa, wędzona, parzona, drobno rozdrobniona. Skład: mięso z indyka, tłuszcz wieprzowy, tkanka łączna wieprzowa, skrobia ziemniaczana, sól, białko sojowe, błonnik pszenny, glukoza, E451, E452- stabilizatory.

Parówki Berlinki Classic Morliny
  • Parówki Berlinki Classic Morliny
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg
Kod kreskowy: 2916020

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

" ANIMEX "

Składniki

Mięso wieprzowe 70%, woda, sól, skrobia ziemniaczana, białko sojowe E451, E452 - stabilizatory, przyprawy, glukoza, substancja wzmacniająca smak i zapach E621, substancja żelująca E407, białko wieprzowe, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz E301, regulator kwasowości E508, substancja konserwująca E250.

Adres zwrotny

ANIMEX S.A.
Morliny 15
14-100 Ostróda

Adres producenta

ANIMEX S.A.
Morliny 15
14-100 Ostróda

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.