Pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona

Udostępnij na Facebooku

Czym jest wrażliwość zębów? Nadwrażliwość występuje po odsłonięciu zębiny chronionej przez warstwę szkliwa. Kontakt odsłoniętej zębiny z gorącymi, zimnymi, kwaśnymi pokarmami lub nawet szczotkowanie zębów może pobudzić nerw i wywołać krótki, przenikliwy ból. Nowa Formuła Novamin Nowa pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona tworzą twardą warstwę na wrażliwych miejscach zębów, aby pomóc skutecznie odbudować wrażliwe zęby. Sensodyne Odbudowa i Ochrona z technologią Novamin zawiera unikalny, klinicznie przebadany związek wapnia. Pomaga w odbudowie wrażliwych miejsc, wykorzystując naturalne składniki budulcowe zębów. Znosi bolesną nadwrażliwość, pozwalając na czerpanie radości z życia bez obawy o ból wrażliwych zębów. Dlaczego pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona jest odpowiednia dla mnie? Dzięki Sensodyne Odbudowa i Ochrona można zwalczać ból wrażliwych zębów i odbudowywać ich uszkodzone miejsca. Przy codziennym stosowaniu nowa pasta Sensodyne stale odbudowuje, wzmacnia i chroni zęby, a jej świeży, miętowy smak gwarantuje uczucie czystości i świeżości.

Pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona
  • Pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona
  • Pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,075 litr
Kod kreskowy: 5908311869161

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Glaxosmithkline

Marka polecana przez lekarzy dentystów*
*Lekarze dentyści polecają markę Sensodyne.

Kraj

Kraj produkcji - UE

Cechy

do codziennego stosowania

klinicznie potwierdzona skuteczność i codzienna ochrona wrażliwych zębów

z technologią Novamin

Marka

Sensodyne

O marce

Marka polecana przez lekarzy dentystów*
*Lekarze dentyści polecają markę Sensodyne.

Składniki

PEG-8

Hydrated Silica

Calcium Sodium Phosphosilicate (Novamin)

Cocamidopropyl Betaine

Sodium Methyl Cocoyl Taurate

Aroma

Titanium Dioxide

Carbomer

Sodium Fluoride

Sodium Saccharin

Limonene

Zawiera fluorek 0,3152% w/w (1450 ppm fluorku)

Adres firmy

ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska

Nazwa firmy

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w UE.

Adres zwrotny

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska
www.sensodyne.pl
www.gsk.com.pl

Opis produktu

Czym jest wrażliwość zębów?
Nadwrażliwość występuje po odsłonięciu zębiny chronionej przez warstwę szkliwa. Kontakt odsłoniętej zębiny z gorącymi, zimnymi, kwaśnymi pokarmami lub nawet szczotkowanie zębów może pobudzić nerw i wywołać krótki, przenikliwy ból.

Nowa Formuła Novamin
Nowa pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona tworzą twardą warstwę na wrażliwych miejscach zębów, aby pomóc skutecznie odbudować wrażliwe zęby.

Sensodyne Odbudowa i Ochrona z technologią Novamin zawiera unikalny, klinicznie przebadany związek wapnia. Pomaga w odbudowie wrażliwych miejsc, wykorzystując naturalne składniki budulcowe zębów. Znosi bolesną nadwrażliwość, pozwalając na czerpanie radości z życia bez obawy o ból wrażliwych zębów.

Dlaczego pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona jest odpowiednia dla mnie?
Dzięki Sensodyne Odbudowa i Ochrona można zwalczać ból wrażliwych zębów i odbudowywać ich uszkodzone miejsca. Przy codziennym stosowaniu nowa pasta Sensodyne stale odbudowuje, wzmacnia i chroni zęby, a jej świeży, miętowy smak gwarantuje uczucie czystości i świeżości.

Adres internetowy

www.sensodyne.pl

www.gsk.com.pl

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Adres dystrybutora

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 48

Szerokość - 168

Głębokość - 39

Przygotowanie i stosowanie

Stosowanie:
Zawsze przestrzegać instrukcji podanych na opakowaniu. Szczotkować zęby dwa do trzech razy dziennie, nie połykać, wypluć. Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte. Zakręcić tubkę po każdym użyciu w celu zabezpieczenia pasty przed zawilgoceniem.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Pasta do zębów z fluorkiem

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

OSTRZEŻENIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyłącznie do stosowania w jamie ustnej. Nie stosować u dzieci poniżej 12. lat, chyba że na wyraźne polecenie lekarza dentysty. Wrażliwość zębów może być objawem poważniejszego schorzenia, wymagającego szybkiej interwencji. Jeśli jej objawy utrzymują się lub nasilają, należy poradzić się lekarza dentysty. W razie wystąpienia podrażnienia - przerwać stosowanie.

Informacje dotyczące znaków towarowych

Sensodyne, Novamin i logotyp są znakami towarowymi GSK.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.