Patelnia 20cm Gerlach

Udostępnij na Facebooku

Patelnia 20cm Gerlach. Kuchenki: gazowa, indukcyjna, elektryczna i ceramiczna. Nieprzywierająca powłoka, równomierna dystrybucja ciepła, łatwe czyszczenie.

Patelnia 20cm Gerlach
  • Patelnia 20cm Gerlach
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1 szt
Kod kreskowy: 5901035489035

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres zwrotny

Gerlach S.A.,
ul. Braci Kobylańskich 41,
26-340 Drzewica.

Adres producenta

Gerlach S.A.,
ul. Braci Kobylańskich 41,
26-340 Drzewica,
Polska.

Dodatkowe informacje

Gwarancja obejmuje wady produkcyjne produktu przez okres 24 miesięcy od daty zakupu i ważna jest z dowodem zakupu. Gwarancja nie obejmuje:
- uszkodzeń mechanicznych
- uszkodzeń powstałych na skutek nieprawidłowego użytkowania
- odbarwień, plam oraz zarysowań na całym naczyniu.

Przygotowanie i stosowanie

Przed pierwszym użyciem należy umyć patelnię w gorącej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń lekko naoliwić lub natłuścić. Nie rozgrzewać w stanie pustym, unikać przegrzania. Zaleca się używanie plastikowych i drewnianych akcesoriów kuchennych do patelni. Ogólnie wyroby z powłoką zapobiegającą przywieraniu można myć w zmywarce do naczyń, ale nie jest to zalecane. W żadnym wypadku nie należy myć patelni szorstką stroną gąbki do mycia lub metalowymi zmywakami, prowadzi to do zarysowania powłoki i wskutek tego może ona zostać całkowicie zniszczone.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.