Pierogi szpinakowe zielone Kuchnia Polki

Udostępnij na Facebooku

Pierogi szpinakowe.

Pierogi szpinakowe zielone Kuchnia Polki
  • Pierogi szpinakowe zielone Kuchnia Polki
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg
Kod kreskowy: 2538484

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

" KUCHNIA POLKI "

Składniki

CIASTO 79% :mąka pszenna,woda,szpinak 13%,sól,olej roślinny rzepakowy.FARSZ:Szpinak 50%,brokuły,olej roślinny rzepakowy,substancja zagęszczająca : acetylowany adypinian diskrobiowy,cebula,sól,regulatory kwasowości:mleczan potasu,octany sodu,kwas octowy,kwas mlekowy,mleczan sodu,woda,czosnek,przyprawy,substancja konserwująca: sorbinian potasu.OMASTA:cebula,olej roślinny rzepakowy,sól,zawartość farszu 15%.

Adres zwrotny

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Adres producenta

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Informacje dla alergików: pozostały tekst

W zakładzie używa się surowców alergennych : mąki pszennej, skorupiaków, jaj, ryb, orzechów arachidowych, mleka, selera, gorczycy, nasion sezamu, soi.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.