Plastry żelowe Apap Ice chłodzące

Udostępnij na Facebooku

Produkt nieleczniczy, bezpieczny podczas stosowania z lekami. Wskazania: Natychmiastowa, bezpieczna, chłodząca ulga w bólach głowy i migrenach. Działanie: Chłodzący plaster hydrożelowy zawierający mentol - po przyklejeniu do skóry natychmiast chłodzi, przynosząc ulgę w bólach głowy i migrenach. Czas działania: Do 8 godzin chłodzącej ulgi na każdy plaster żelowy. Wskazany u: Osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Składniki: Hydrożelowy plaster, zawiera mentol.

Plastry żelowe Apap Ice chłodzące
  • Plastry żelowe Apap Ice chłodzące
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1 op
Kod kreskowy: 5902143817833

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

natychmiastowa, bezpieczna i chłodząca ulga w: bólach głowy, migrenach

8 godzin kojącego chłodu

łatwy do usunięcia z powierzchni skóry, nie pozostawia śladów

Marka

Apap

Adres firmy

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

Nazwa firmy

USP Zdrowie Sp. z o.o.

Adres zwrotny

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
tel.: +48 (71) 714 94 00

Opis produktu

Produkt nieleczniczy, bezpieczny podczas stosowania z lekami.
Wskazania: Natychmiastowa, bezpieczna, chłodząca ulga w bólach głowy i migrenach. Działanie: Chłodzący plaster hydrożelowy zawierający mentol - po przyklejeniu do skóry natychmiast chłodzi, przynosząc ulgę w bólach głowy i migrenach. Czas działania: Do 8 godzin chłodzącej ulgi na każdy plaster żelowy. Wskazany u: Osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Składniki: Hydrożelowy plaster, zawiera mentol.

Przechowywanie

Zawiń dwukrotnie otwarty brzeg opakowania, by uniknąć wyschnięcia plastra

Produkt przechowywać w zamkniętych opakowaniach w chłodnym, suchym miejscu, unikając bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne (w temp. min. 3°C i maks. 30°C). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Aby zapobiec wyschnięciu, niezużyty plaster żelowy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, dwukrotnie zaginając kopertę.

Adres producenta

Kobayashi Healthcare Europe Ltd.
272 Gunnersbury Avenue
Chiswick
Londyn W4 5QB
Wielka Brytania

Rodzaj opakowania

Typ - Saszetka

Adres dystrybutora

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

Telefon kontaktowy

+48717149400

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 202

Szerokość - 92

Głębokość - 9

Opakowanie logistyczne

GTIN - 05902143817840

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 3

Maks. temp. °C - 30

Przygotowanie i stosowanie

Instrukcje: Przeciąć lub rozerwać saszetkę w celu jej otwarcia i wyjąć jeden plaster żelowy. Usunąć przeźroczystą folię z tylnej części plastra żelowego i wyrzucić ją. Umieścić jeden plaster żelowy na czole lub tylnej części szyi. W razie potrzeby przyciąć plaster do odpowiedniej wielkości, używając nożyczek. Aby zapobiec wyschnięciu, niezużyty plaster żelowy przechowywać w saszetce z folii, zaginając jej górną cześć. Plaster żelowy do jednorazowego stosowania.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Chłodzący plaster żelowy

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Stosować wyłącznie zgodnie z instrukcją. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i jamą nosową. Jeśli objawy nie ustępują, należy poradzić się lekarza. Działania niepożądane lub reakcje alergiczne są mało prawdopodobne. Jeśli takie działania wystąpią, należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Jeśli wystąpi nadmierne zaczerwienienie, podrażnienie, uczucie palenia lub dyskomfortu skóry, należy natychmiast przerwać stosowanie i poradzić się lekarza. Plaster żelowy nie będzie przylegał do mokrej skóry, włosów lub ubrania. Z UWAGI NA RYZYKO UDUSZENIA LUB ZAKRZTUSZENIA: Osoby niepełnosprawne lub z demencją powinny stosować produkt pod uważnym nadzorem.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.