Spray ace ultra fresh

Udostępnij na Facebooku

Wszechstronne zastosowanie (przydatny do wszystkich celów) Precyzyjne nakładanie na plamy i powierzchnie pionowe Eliminuje ograniczenia dotyczące wybielaczy: przyjemny zapach; nie rozpryskuje się

Spray ace ultra fresh
  • Spray ace ultra fresh
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,700 litr
Kod kreskowy: 8001480024526

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

do białych tkanin i powierzchni

skuteczny i precyzyjny wybielacz + środek odtłuszczający

brudzie znikaj, witaj higieno

Marka

Ace

Składniki

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie chloru

kompozycje zapachowe

Linalool

Adres firmy

ul. Oświęcimska 51
43-100 Tychy

Nazwa firmy

NAVO Orbico Sp. z o.o.

Adres zwrotny

NAVO Orbico Sp. z o.o.
ul. Oświęcimska 51
43-100 Tychy

Serwis Konsumencki:
+48 223072272

Regulacje CLP

wykrzyknik - Uwaga

Przechowywanie

Data ważności: 1 rok od daty produkcji.

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Adres dystrybutora

NAVO Orbico Sp. z o.o.
ul. Oświęcimska 51
43-100 Tychy

Telefon kontaktowy

+48223072272

Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

www.fatergroup.com

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 307

Szerokość - 94

Głębokość - 64

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
Pranie białych tkanin: Stosować tylko do białych tkanin. Aby namoczyć plamę przed praniem, nałożyć bezpośrednio na plamę tak, aby była całkowicie pokryta. Pozostawić na 5 minut, a następnie prać jak zwykle.
Czyszczenie powierzchni: Spryskać powierzchnię produktem i spłukać używając szmatki lub gąbki. W przypadku utrwalonych zabrudzeń pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać.

Wskazówki dotyczące bezpiecznego stosowania: Produkt nieodpowiedni do ubrań z wełny, jedwabiu i kolorowych. Na białych ubraniach z kolorowymi wzorami w razie wątpliwości wypróbować na niewidocznym fragmencie, stosując rozcieńczony produkt. Stosować na linoleum/aluminium. Nie wystawiać na działanie ciepła ani bezpośredniego światła słonecznego. Zawsze przechowywać produkt w oryginalnym opakowaniu.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Odtłuszczająca pianka z wybielaczem.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ACE ULTRA ODTŁUSZCZAJĄCA PIANKA Z WYBIELACZEM. UWAGA. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Nie rozpylać w kierunku twarzy i oczu.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.