Sproszkowany korzeń maca

Udostępnij na Facebooku

Sproszkowany korzeń maca - Maca jest uprawniona ze względu na korzeń, który ma niezwykłe właściwości. Indianie stosowali ją aby dodać sobie energii, poprawić libido oraz przedłużyć życie. Uważana jest również za roślinę poprawiającą pamięć i koncentrację. Maca jest polecana dla osób prowadzących aktywnych tryb życia, z objawami przewlekłego zmęczenia, z objawami niedoboru witamin i minerałów.

Sproszkowany korzeń maca
  • Sproszkowany korzeń maca
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,100 kg
Kod kreskowy: 5905669040419

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj pochodzenia - Peru

Składniki

Maca 100% sproszkowany korzeń - ekstrakt 4:1

Adres zwrotny

Bio Harmony Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 74;
03-301 Warszawa

Adres producenta

Dystrybucja:
Bio Harmony Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 74;
03-301 Warszawa

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Maca jest doskonałym dodatkiem do deserów, jogurtów, sałatek, kanapek, zup oraz musli. Sproszkowany korzeń maca jest naturalnym emulgatorem więc może być dodawany przez wypieku ciast. Rozgrzewa, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do napojów w mroźne, zimowe dni. Zaleca się spożywać nie więcej niż 2 łyżeczki dziennie.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.