Super glue 2g

Udostępnij na Facebooku

Super mocny klej do plastiku, metalu, drewna, gumy, skóry, szkła, porcelany i papieru. Całkowite sklejanie następuje w ciągu 5-10 sekund.

Super glue 2g
  • Super glue 2g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt
Kod kreskowy: 5907604332078

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Przygotowanie i stosowanie

Sklejane powierzchnie muszą być czyste, suche i gładkie. Trzymając tubkę pionowo gwintem do góry, przebić delikatnie membranę czerwonym korkiem i nakręcić dozownik. Kroplę kleju rozprowadzić na jedną ze sklejanych powierzchni i natychmiast docisnąć drugą. Całkowite sklejenie następuje w ciągu 10 sekund.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych
Unikać wdychania mgły/par/rozpylonej cieczy. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Stosować rękawice ochronne. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Zawiera 1,4-dihydroksybenzen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej . Cyjanoakrylany - Skleja skórę i powieki w ciągu kilku sekund. Chronić przed dziećmi

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.