Żwirek Piotr i Paweł drzewny

Udostępnij na Facebooku

Żwirek higieniczny w formie granulatu wykonany w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych. Doskonale pochłania wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy zapewniając poczucie komfortu zarówno zwierzęciu jak i jego opiekunowi. Podłoże idealne dla dorosłych kotów, kociąt, a także królików, gryzoni i ptaków.

Żwirek Piotr i Paweł drzewny
  • Żwirek Piotr i Paweł drzewny
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 5,000 litr
Kod kreskowy: 5905397014331

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Marka

" Piotr i Paweł "

Składniki

Naturalne drewno drzew iglastych.

Adres zwrotny

"Piotr i Paweł" S.A.
ul. Tatrzańska 1/5
60-413 Poznań

Adres producenta

Wyprodukowano dla:
"Piotr i Paweł" S.A.
ul. Tatrzańska 1/5
60-413 Poznań

Dodatkowe informacje

Opinie i uwagi na temat produktu proszę kierować na adres:
naszeprodukty@piotripawel.pl

Przygotowanie i stosowanie

Sposób stosowania : Kuwetę wypełnić warstwą żwirku o grubości 4 - 6 cm. Granulki żwirku pochłaniając dozowane płyny rozpadają się, co pozwala w łatwy sposób określić stan wyeksploatowania żwirku. Dla utrzymania prawidłowej higieny zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe, a braki uzupełnić świeżym podłożem.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.