FAQ

Często zadawane pytania
Ceny produktów sprzedawanych w internecie są identyczne z cenami w sklepach Piotr i Paweł, przy których został uruchomiony sklep internetowy.
Polecamy zapoznanie się z działem "Dostawa" w zakładce Pomoc - Dostawa
Niestety nie można zmienić złożonego zamówienia. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Zakupów Zewnętrznych danego sklepu (zakładka "Kontakt")
Dostawy realizowane są przez zewnętrzną firmę kurierską Opek. Przed dostarczeniem zamówienia kurier skontaktuje się z klientem w celu ustalenia dogodnej godziny dostawy. Warto pamiętać, że zakupy będą dostarczane tylko w dni robocze.
Oczywiście można zapłacić przy odbiorze. Kurier przyjeżdżający z dostawą wyposażony jest w przenośny terminal płatniczy.
Czas oczekiwania na przesyłkę związany jest z przedziałem czasowym wybranym podczas składania zamówienia. Dostawa powinna być dostarczona w tym terminie.
Niekoniecznie. W naszym sklepie mogą robić zakupy także klienci nie zarejestrowani, wystarczy wypełnić krótki formularz adresowy dostępny podczas składania zamówienia.
Każdy zalogowany klient ma dostęp do listy archiwalnych zamówień. Na ich podstawie może przygotować nowe zamówienie lub zdefiniować "Szybki koszyk". Polecamy zapoznanie się z działem Pomoc - Moje Zakupy.
Potwierdzenie zamówienia wysyłane jest na adres mailowy podany w czasie rejestracji lub podczas finalizacji zamówienia. Klienci, którzy chcieliby upewnić się, czy zamówienie zostało przyjęte mogą skontaktować się z Działem Sprzedaży Zewnętrznej (zakładka "Kontakt").
Po wpisaniu nazwy szukanego towaru i naciśnięciu "Szukaj" są wyświetlane towary, których nazwa zawiera szukane słowo. Wyszukiwarka posiada również możliwość sortowania wyników szukania.
Tak, na żądanie Klienta są wystawiane faktury. Specjalnie do tego celu zamieszczony jest formularz, w którym należy podać dane do faktury.
Formularz wypełnia się w trakcie rejestracji lub składania zamówienia.
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.