Ajax BOOST Vinegar and Lavender Ocet i Lawenda Płyn uniwersalny 1l

Udostępnij na Facebooku

Połączenie tradycyjnych składników dobrze znanych ze swoich właściwości myjących. Pozostawia przyjemny i odświeżający zapach.

Ajax BOOST Vinegar and Lavender Ocet i Lawenda Płyn uniwersalny 1l
  • Ajax BOOST Vinegar and Lavender Ocet i Lawenda Płyn uniwersalny 1l
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 8718951190221

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, Glutaral, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin

Marka

Ajax

Cechy

Zapach lawendy.

Specjalna formuła, która łączy tradycyjne składniki, dobrze znane ze swoich właściwości myjących oraz przyjemny i odświeżający zapach.

Ułatwi usuwanie uporczywych zabrudzeń nie pozostawiając smug i wypełni Twój dom przyjemnym lawendowym zapachem.

skutecznie czyści, jednocześnie chroniąc delikatne powierzchnie (marmur, ceramika), pozostawiając je błyszczące i pachnące.

Nie wymaga szorowania i spłukiwania.

Nie pozostawia smug.

100% biodegradowalne składniki aktywne.

Opis produktu

Połączenie tradycyjnych składników dobrze znanych ze swoich właściwości myjących. Pozostawia przyjemny i odświeżający zapach.

Dodatkowe informacje

Ajax Boost to uniwersalny płyn czyszczący o specjalnej formule, która łączy tradycyjne składniki, dobrze znane ze swoich właściwości myjących oraz przyjemny i odświeżający zapach lawendy.

Ajax Boost z octem ułatwi usuwanie uporczywych zabrudzeń nie pozostawiając smug i wypełni Twój dom przyjemnym lawendowym zapachem.

Ajax skutecznie czyści, jednocześnie chroniąc delikatne powierzchnie (marmur, ceramika), pozostawiając je błyszczące i pachnące. Nie wymaga szorowania i spłukiwania.

Nowa formuła Ajax zawiera w 100% biodegradowalne składniki aktywne, dzięki czemu jest bardziej skuteczny i przyjazny dla planety. W duchu idei Zero Waste Ajax produkowany jest w sposób odpowiedzialny w fabrykach które ograniczają zużycie energii i wody. Butelka i korek nadają się do recyklingu. Ajax zmienia się dla Ciebie!

Przygotowanie i stosowanie

Rozcieńczony: duże powierzchnie
Nierozcieńczony: trudne plamy

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Adres producenta

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Adres zwrotny

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Płyn czyszczący
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawiera Glutaral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Wymiary od dostawcy

Głębokość na półce - 112

Wysokość na półce - 265

Szerokość na półce - 61

Waga od dostawcy

Waga brutto - 1051

Telefon kontaktowy

(48) (22) 32 82 223

Adres internetowy

https://www.colgate.pl/

Identyfikacja

SKU - 61003457Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.