Cognac hennessy xo

Udostępnij na Facebooku

Hennessy X.O (extra old), stworzony w 1870 r. przez Maurice'a Hennessy specjalnie na użytek rodziny i przyjaciół, to pierwszy w historii koniak kategorii X.O. Spotkał się z tak wielkim uznaniem, że zdecydowano o wprowadzeniu go do sprzedaży a wkrótce stał się ikoną marki Hennessy, sławnym i cenionym klasykiem wśród koniaków. Cechuje go bogactwo smaku i bukietu, z dominantą dębu i czarnego pieprzu oraz nutami dymnymi zrównoważonymi słodyczą dojrzałych owoców. Wyrafinowana kompozycja 100 eaux-de-vie* dojrzewających nawet 30 lat. Najlepiej smakuje w formie czystej lub z kostką lodu, w towarzystwie markowego cygara lub szlachetnej gorzkiej czekolady. * Eaux-de-vie - tradycyjna francuska nazwa szlachetnych destylatów z wina, z których master blender komponuje koniak. Tworzy się je przez dwukrotną destylację win z winogron Ugni Blanc a następnie wieloletnie dojrzewanie w dębowych beczkach.

Cognac hennessy xo
  • Cognac hennessy xo
  • Cognac hennessy xo
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,700 litr
Kod kreskowy: 3245990001218

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - Francja

Marka

Hennessy

Adres firmy

Plac Trzech Krzyży 18
00-499 Warszawa
Polska

Nazwa firmy

Moët Hennessy Polska Sp. z o.o.

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Francja

Adres zwrotny

Moët Hennessy Polska Sp. z o.o.
Plac Trzech Krzyży 18
00-499 Warszawa
Polska

Opis produktu

Hennessy X.O (extra old), stworzony w 1870 r. przez Maurice'a Hennessy specjalnie na użytek rodziny i przyjaciół, to pierwszy w historii koniak kategorii X.O. Spotkał się z tak wielkim uznaniem, że zdecydowano o wprowadzeniu go do sprzedaży a wkrótce stał się ikoną marki Hennessy, sławnym i cenionym klasykiem wśród koniaków. Cechuje go bogactwo smaku i bukietu, z dominantą dębu i czarnego pieprzu oraz nutami dymnymi zrównoważonymi słodyczą dojrzałych owoców. Wyrafinowana kompozycja 100 eaux-de-vie* dojrzewających nawet 30 lat.
Najlepiej smakuje w formie czystej lub z kostką lodu, w towarzystwie markowego cygara lub szlachetnej gorzkiej czekolady.

* Eaux-de-vie - tradycyjna francuska nazwa szlachetnych destylatów z wina, z których master blender komponuje koniak. Tworzy się je przez dwukrotną destylację win z winogron Ugni Blanc a następnie wieloletnie dojrzewanie w dębowych beczkach.

Rodzaj alkoholu

Typ - Produkty o wysokiej zawartości alkoholu

Adres producenta

Wyprodukowane i butelkowane przez:
JAs HENNESSY & Co Cognac
1 Rue de la Richonne
16101 Cognac
Francja

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Adres dystrybutora

Moët Hennessy Polska Sp. z o.o.
Plac Trzech Krzyży 18
00-499 Warszawa
Polska

Pozostałe informacje

Kod SAP Dostawcy: 1055400

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 240

Szerokość - 165

Głębokość - 93

Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości - 40

Wskazówki dotyczące degustacji - Cechuje go bogactwo smaku i bukietu, z dominantą dębu i czarnego pieprzu oraz nutami dymnymi zrównoważonymi słodyczą dojrzałych owoców.

Propozycja podania - Najlepiej smakuje w formie czystej lub z kostką lodu, w towarzystwie markowego cygara lub szlachetnej gorzkiej czekolady.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Brandy

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.Produkty podobne:

Nie znaleziono wyników.
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.