Klocki LEGO Friends Transporter motorówek Andrei 41316

Udostępnij na Facebooku

Przemierzaj wybrzeże w świetnym, sportowym samochodzie i znajdź idealne miejsce do wypłynięcia w morze na motorówce. Poznaj morskie stworzenia Heartlake i zaprzyjaźnij się z żółwiem. Przybij do brzegu i wstąp na imprezę na plaży, by spróbować hot dogów z grilla. Motorówka nie unosi się na wodzie.

Klocki LEGO Friends Transporter motorówek Andrei 41316
  • Klocki LEGO Friends Transporter motorówek Andrei 41316
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt
Kod kreskowy: 5702015866453

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis produktu

W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Emma oraz figurka: żółw Kuleczka. Zestaw zawiera motorówkę z układem sterowania i obracającym się wirnikiem, samochód sportowy z przyczepą i fragment plaży, na której trwa impreza z barem z sokami, blenderem, dwoma leżakami, parasolem i grillem. Akcesoria: gitara, szklanki do soków, ananas, banany, kiełbaski, koszyk bułek do hot dogów i płytka z wydrukowanym czasopismem.

Dodatkowe informacje

Dla dzieci w wieku od 6 lat.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.