Pasta Clinomyn whitening

Udostępnij na Facebooku

Skuteczna pasta wybielająca dla każdego. Kombinacja specjalnych składników czyszczących i usuwających kamień oraz osad nazębny szybko przywraca zębom naturalną biel. Kompleksowa pielęgnacja i odświeżający, chłodny, miętowy smak. Pasta do zębów z fluorem whitening: Przywraca naturalną biel zębów-kombinacja specjalnych składników czyszczących i usuwających kamień i osad nazębny przywraca zębom naturalną biel. Odświeża oddech-wyraźny smak mięty na długo odświeża oddech. Ochrona z fluorem-zawiera fluor, który wzmacnia zęby i chroni przed próchnicą. Unikalny system Clinomyn-pasty Clinomyn zawierają cząsteczki Polynam, które zapewniają zębom idealną czystość i nadają im jasny połysk. Wybielająca pasta Clinomyn Whitening pozostawia na Twoich zębach uczucie gładkości i sprawia, że wyglądają lśniąco i biało.

Pasta Clinomyn whitening
  • Pasta Clinomyn whitening
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,075 litr
Kod kreskowy: 5011111806448

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

przywraca naturalną biel zębów

odświeża oddech

do codziennego użytku

Marka

Clinomyn

Składniki

Sorbitol

Aqua

Hydrated Silica

Glycerin

Sodium Lauryl Sulphate

Aroma

Aluminum Silicate

Cellulose Gum

Sodium Floride

Sodium Sacharin

Trisodium Phosphate

Phenoxyethanol

Cl 77891

Limonene

Adres zwrotny

Oceanic S.A.
ul. Łokietka 58
81-736 Sopot
Infolinia: 801100200

Opis produktu

Skuteczna pasta wybielająca dla każdego. Kombinacja specjalnych składników czyszczących i usuwających kamień oraz osad nazębny szybko przywraca zębom naturalną biel. Kompleksowa pielęgnacja i odświeżający, chłodny, miętowy smak.

Pasta do zębów z fluorem whitening:
Przywraca naturalną biel zębów-kombinacja specjalnych składników czyszczących i usuwających kamień i osad nazębny przywraca zębom naturalną biel.
Odświeża oddech-wyraźny smak mięty na długo odświeża oddech.
Ochrona z fluorem-zawiera fluor, który wzmacnia zęby i chroni przed próchnicą.
Unikalny system Clinomyn-pasty Clinomyn zawierają cząsteczki Polynam, które zapewniają zębom idealną czystość i nadają im jasny połysk.
Wybielająca pasta Clinomyn Whitening pozostawia na Twoich zębach uczucie gładkości i sprawia, że wyglądają lśniąco i biało.

Adres producenta

Oceanic S.A.
ul. Łokietka 58
81-736 Sopot

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Telefon kontaktowy

Infolinia: 801100200

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Do codziennego użytku-dla najlepszego efektu używaj pasty Clinomyn codziennie.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Pasta z fluoremSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.