Półtorak Rex Honestus

Udostępnij na Facebooku

Honestus - szlachetny, to wymowne określenie dla osób szlachetnie urodzonych. Bez wahania, to iście osobowe określenie, można nadać temu wyjątkowemu trunkowi, jakim jest półtorak - pierwszy wśród polskich miodów pitnych, goszczący na stołach Królów, w całej ówczesnej Europie. Teraz kupując ten wyjątkowy produkt, możesz pełnymi zmysłami delektować się jego niesamowitymi walorami, oderwać się od teraźniejszości i przenieść się w odległe czasy Średniowiecza. Zdobywca medali w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Konkursu Winiarskiego, Złotego Bielsko-Biała 2008, Srebrnego Warszawa 2009, Srebrnego Toruń 2010 Najwytworniejszy miód pitny, o doskonale zharmonizowanym, ziołowo-korzennym aromacie, wytworzony z najwyższej jakości miodu. Produkowany jest w oparciu o tradycyjne receptury. Produkt ten skrywa w swej objętości w 2/3 naturalny miód pszczeli a w 1/3 inne komponenty, niezbędne do jego powstania. Miód rekomendowany przez Polską Fundację Apiterapii w Katowicach. Rocznik, winnica oraz zawartość alkoholu mogą ulec zmianie wraz z każdą kolejną partią produktu.

Półtorak Rex Honestus
  • Półtorak Rex Honestus
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr
Kod kreskowy: 5908243612828

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - Polska

Cechy

receptura miodów wielkopolskich 1253

rekomendowany przez Polską Fundację Apiterapii w Katowicach

Adres firmy

ul. T. Regera 111
43-382 Bielsko-Biała

Nazwa firmy

"TiM" S.A.

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w Polsce

Adres zwrotny

"TiM" S.A.
ul. T. Regera 111
43-382 Bielsko-Biała
www.tim-wina.com.pl

Opis produktu

Honestus - szlachetny, to wymowne określenie dla osób szlachetnie urodzonych. Bez wahania, to iście osobowe określenie, można nadać temu wyjątkowemu trunkowi, jakim jest półtorak - pierwszy wśród polskich miodów pitnych, goszczący na stołach Królów, w całej ówczesnej Europie. Teraz kupując ten wyjątkowy produkt, możesz pełnymi zmysłami delektować się jego niesamowitymi walorami, oderwać się od teraźniejszości i przenieść się w odległe czasy Średniowiecza.

Zdobywca medali w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Konkursu Winiarskiego, Złotego Bielsko-Biała 2008, Srebrnego Warszawa 2009, Srebrnego Toruń 2010

Najwytworniejszy miód pitny, o doskonale zharmonizowanym, ziołowo-korzennym aromacie, wytworzony z najwyższej jakości miodu. Produkowany jest w oparciu o tradycyjne receptury. Produkt ten skrywa w swej objętości w 2/3 naturalny miód pszczeli a w 1/3 inne komponenty, niezbędne do jego powstania.

Miód rekomendowany przez Polską Fundację Apiterapii w Katowicach.

Rocznik, winnica oraz zawartość alkoholu mogą ulec zmianie wraz z każdą kolejną partią produktu.

Rodzaj alkoholu

Typ - Produkty o wysokiej zawartości alkoholu

Adres producenta

AMBRA S.A.
ul. Puławska 336
02-819 Warszawa

Wyprodukowano dla właściciela znaku towarowego firmy
"TiM" S.A.
ul. T. Regera 111
43-382 Bielsko-Biała

Adres internetowy

www.tim-wina.com.pl

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 268

Szerokość - 86

Głębokość - 86

Zalecenia dla alergików

Dwutlenek siarki / siarczyny - Zawiera

Tekst dotyczący alergenów

zawiera siarczyny

Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości - 16

Wskazówki dotyczące degustacji - Najwytworniejszy miód pitny, o doskonale zharmonizowanym, ziołowo-korzennym aromacie, wytworzony z najwyższej jakości miodu.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Miód pitny półtorak

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.Produkty podobne:

Nie znaleziono wyników.
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.