Spray garnier deo neo blossom antyperspirant szampon + odżywka

Udostępnij na Facebooku

Nasz pierwszy antyperspirant w sprayu, który jest równie łagodny dla skóry jak bezwzględny dla potu Innowacja: opatentowany okrągły aplikator rozpylający suchą mgiełkę, pierścień z 10 równo rozłożonymi otworami zapewnia delikatny strumień sprayu Dla lepszej skuteczności: formuła jest równomiernie aplikowana na skórę pod pachami. Wzbogacona w naturalny ultraabsorbujący minerał dla perfekcyjnej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem przez 48h*. Dla lepszej pielęgnacji skóry: aplikator utrwala delikatną suchą mgiełkę, wzbogaconą w łagodzący panthenol. Przeciw uczuciu pieczenia, także po depilacji skóry. Bez alkoholu**. Zapach: Komfortowy, relaksujący zapach z nutą świeżych kwiatów. *Test instrumentalny. Opatentowany aplikator. **Bez alkoholu etylowego. Bez uczucia pieczenia na skórze.

Spray garnier deo neo blossom antyperspirant szampon + odżywka
  • Spray garnier deo neo blossom antyperspirant szampon + odżywka
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,150 litr
Kod kreskowy: 3600541896949

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres firmy

ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa

Adres internetowy

www.garnier.com

Adres producenta

L'Oréal Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa

Adres zwrotny

L'Oréal Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa

www.garnier.com

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Marka

Garnier

Nazwa firmy

L'Oréal Polska Sp. z o.o.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Antyperspirant w sprayu

Opis produktu

Nasz pierwszy antyperspirant w sprayu, który jest równie łagodny dla skóry jak bezwzględny dla potu
Innowacja: opatentowany okrągły aplikator rozpylający suchą mgiełkę, pierścień z 10 równo rozłożonymi otworami zapewnia delikatny strumień sprayu
Dla lepszej skuteczności: formuła jest równomiernie aplikowana na skórę pod pachami. Wzbogacona w naturalny ultraabsorbujący minerał dla perfekcyjnej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem przez 48h*.
Dla lepszej pielęgnacji skóry: aplikator utrwala delikatną suchą mgiełkę, wzbogaconą w łagodzący panthenol. Przeciw uczuciu pieczenia, także po depilacji skóry. Bez alkoholu**.

Zapach: Komfortowy, relaksujący zapach z nutą świeżych kwiatów.

*Test instrumentalny.
Opatentowany aplikator.
**Bez alkoholu etylowego.
Bez uczucia pieczenia na skórze.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA AEROZOL SKRAJNIE ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem: ryzyko rozerwania po wystawieniu pojemnika na działanie wysokiej temperatury. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, nieosłoniętego płomienia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na nieosłonięty płomień ani na inne źródła zapłonu. Nie dziurawić ani nie spalać pojemnika nawet po zużyciu. Chronić przed słońcem. Chronić przed temperaturą powyżej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnią skórę. Nie wdychać. Nie stosować do innych celów niż te, do których produkt jest przeznaczony. Nie stosować w dusznym pomieszczeniu. Rozpylić na skórę na skórę pod pachami z odległości 15 cm.

NIEBEZPIECZEŃSTWO

Przygotowanie i stosowanie

Przed użyciem mocno wstrząsnąć

Regulacje CLP

płomień - Niebezpieczeństwo

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Składniki

Panthenol

Isobutane

Propylene Carbonate

Isododecane

Alpha-Isomethyl Ionone

Parfum/Fragrance

Perlite

Isopropyl Palmitate

Dimethicone

Aluminum Chlorohydrate

Dimethiconol

Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil

Disteardimonium HectoriteSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.