Fito Apteka Suplement diety herbatka ziołowa zdrowa wątroba 40 g (20 x 2 g)

Udostępnij na Facebooku

Herbatka zawiera kompozycję składników specjalnie dobranych dla wspierania prawidłowego funkcjonowania wątroby i trawienia. Zawarte w herbatce składniki korzystnie wpływają na układ pokarmowy i pracę wątroby: korzeń mniszka lekarskiego oraz liść mięty wspomagają prawidłowe trawienie, wspierają wydzielanie soków trawiennych, korzystnie wpływają na funkcje jelit, owoc kminku pomaga łagodzić uczucie pełności, ziele karczocha wspomaga wydzielanie soków trawiennych, utrzymuje prawidłowe funkcje wątroby, ziele czystka przyczynia się do ochrony komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wątroba to jeden z ważniejszych narządów naszego organizmu. Metabolizuje, magazynuje i oczyszcza, tzn. przetwarza pokarm na związki proste, służące budowie i regeneracji tkanek. Tworzy i wydziela żółć. Magazynuje glikogen, tłuszcze, witaminy i minerały. Odgrywa też rolę ważnego narządu oczyszczającego krew z toksyn i ze zbędnych związków metabolicznych, w tym z toksyn pokarmowych, hormonów, leków - rozkłada je na proste substancje, neutralne dla ustroju i łatwo dające się wydalić z moczem i kałem. Chociaż jest zdolna do regeneracji, jest podatna na uszkodzenia spowodowane alkoholem, lekami, infekcjami. Nie sprzyja jej też ciężkostrawna dieta, stres, dlatego na jej prawidłowe funkcjonowanie ma znaczny wpływ nasza dieta i tryb życia. Naturalna suplementacja diety Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Fito Apteka Suplement diety herbatka ziołowa zdrowa wątroba 40 g (20 x 2 g)
  • Fito Apteka Suplement diety herbatka ziołowa zdrowa wątroba 40 g (20 x 2 g)
  • Fito Apteka Suplement diety herbatka ziołowa zdrowa wątroba 40 g (20 x 2 g)
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,040 kg

Kod kreskowy: 5902781002127

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Fito Apteka

Fito Apteka
Sekret natury

Składniki

ziele trawy cytrynowej (Cymbopogon citratus)

liść mięty pieprzowej (Mentha piperita)

owoc kopru włoskiego (Foeniculum vulgare)

owoc kminku (Carum carvi L)

korzeń i ziele mniszka lekarskiego (Taraxacum officinalis)

ziele czystka (Cistus incanus)

ziele karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus)

Marka

Fito Apteka

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Suplement diety. Herbatka ziołowa.

Cechy

zawiera składniki roślinne: mniszek, karczoch korzystnie wpływające na pracę wątroby, czystek posiadający właściwości antyoksydacyjne

Opis produktu

Herbatka zawiera kompozycję składników specjalnie dobranych dla wspierania prawidłowego funkcjonowania wątroby i trawienia.

Zawarte w herbatce składniki korzystnie wpływają na układ pokarmowy i pracę wątroby: korzeń mniszka lekarskiego oraz liść mięty wspomagają prawidłowe trawienie, wspierają wydzielanie soków trawiennych, korzystnie wpływają na funkcje jelit, owoc kminku pomaga łagodzić uczucie pełności, ziele karczocha wspomaga wydzielanie soków trawiennych, utrzymuje prawidłowe funkcje wątroby, ziele czystka przyczynia się do ochrony komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Wątroba to jeden z ważniejszych narządów naszego organizmu. Metabolizuje, magazynuje i oczyszcza, tzn. przetwarza pokarm na związki proste, służące budowie i regeneracji tkanek. Tworzy i wydziela żółć. Magazynuje glikogen, tłuszcze, witaminy i minerały. Odgrywa też rolę ważnego narządu oczyszczającego krew z toksyn i ze zbędnych związków metabolicznych, w tym z toksyn pokarmowych, hormonów, leków - rozkłada je na proste substancje, neutralne dla ustroju i łatwo dające się wydalić z moczem i kałem. Chociaż jest zdolna do regeneracji, jest podatna na uszkodzenia
spowodowane alkoholem, lekami, infekcjami. Nie sprzyja jej też ciężkostrawna dieta, stres, dlatego na jej prawidłowe funkcjonowanie ma znaczny wpływ nasza dieta i tryb życia.

Naturalna suplementacja diety

Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

O marce

Fito Apteka
Sekret natury

Pozostałe informacje

Masa netto: 40 g
(20 torebek po 2 g)

Dodatkowe informacje

Żyj zdrowo i aktywnie

Formuła 11

Przygotowanie i stosowanie

Zalecane spożycie:
Pić 3 razy dziennie po 1 filiżance naparu przygotowanego z 1 torebki herbatki na 200 ml wody. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu (3 torebki) wynosi: korzeń i ziele mniszka lekarskiego 1,2 g, ziele karczocha 0,9 g, liść mięty pieprzowej 0,9 g, owoc kopru włoskiego 1,2 g, ziele czystka 0,6 g, owoc kminku 0,6 g. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia (3 torebek) w ciągu dnia.

Sposób przygotowania:
Umieścić 1 torebkę w filiżance, zalać wrzącą wodą (200 ml), filiżankę przykryć. Zaparzać około 8-10 minut.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 80

Wysokość - 141

Głębokość - 69

Rodzaj opakowania

Typ - Pudełko

Adres producenta

MALWA TEA Wojciech Fabisiak
ul. Dworcowa 30 e,
66-433 Lubiszyn
tel. +48 95 731-82-54, -55
info@malwatea.com
www.malwatea.com
www.naturalneherbatki.pl

Adres zwrotny

MALWA TEA Wojciech Fabisiak
ul. Dworcowa 30 e,
66-433 Lubiszyn
tel. +48 95 731-82-54, -55
info@malwatea.com
www.malwatea.com
www.naturalneherbatki.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Kobiety w okresie ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Kontakt

MALWA TEA Wojciech Fabisiak

Adres kontaktowy

ul. Dworcowa 30 e,
66-433 Lubiszyn

O producencie

Malwa
Naturalna przyjemność

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Telefon kontaktowy

+48 95 731-82-55

+48 95 731-82-54

Rodzaj materiału opakowania

Pudełko - 21 - Tektura płaska

Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć

20 torebek w kopertach

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Polska

Email kontaktowy

info@malwatea.com

Adres internetowy

www.malwatea.com

www.naturalneherbatki.plProdukty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.