Krokiety z kapustą i grzybami Kuchnia Polki

Udostępnij na Facebooku

Krokiety z kapustą i grzybami.Wyrób garmażeryjny. Pod chrupiącą panierką kryje się delikatne ciasto z tradycyjnym farszem z kapusty i grzybów.

Krokiety z kapustą i grzybami Kuchnia Polki
  • Krokiety z kapustą i grzybami Kuchnia Polki
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg
Kod kreskowy: 2538477

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

" KUCHNIA POLKI "

Składniki

Ciasto : mąka pszenna, mleko w proszku, białko jaj w proszku, sól, cukier.
Farsz : kapusta kwaszona 70%, cebula, grzyby leśne 3%, pieczarka 3%, bułka tarta, olej rzepakowy, hydrolizat białka sojowego, przyprawy zawierają wzmacniacz smaku E621, E635, sól, cukier, pieprz, regulatory kwasowości E261, E326.
Panierka : mąka pszenna, drożdże, skrobia kukurydziana sól, olej roślinny, koncentrat papryki, substancja zagęszczająca E412, kurkuma, woda.
Zawartość farszu 20%.

Adres zwrotny

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Adres producenta

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Informacje dla alergików: pozostały tekst

W zakładzie używa się składników alergennych takich jak : mąki pszennej, skorupiaków, jaj, ryb, orzechów arachidowych, mleka.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.