Maskotka

Udostępnij na Facebooku

Maskotka

Maskotka
  • Maskotka
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt
Kod kreskowy: 5905422450080

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj pochodzenia - Chiny

Adres zwrotny

F.H. DAFFI,
Ul. Przemysłowa 12,
62-070 Zakrzewo.

Adres producenta

Dystrybutor:
F.H. DAFFI,
Ul. Przemysłowa 12,
62-070 Zakrzewo.

Dodatkowe informacje

Produkt zawiera baterie niewymienne - guzikowe LR41. Wyczerpane baterie należy z zabawki usunąć i wyrzucić do oznaczonego w tym celu pojemnika. Rozpruć zabawkę, usunąć baterie, zaszyć zabawkę.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Prać powierzchniowo w temp. 40°C. Nie prasować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć w suszarce, nie chlorować. Po osuszeniu wstrząsnąć i wyczesać. Należy dbać o czystość zabawki w trosce o zdrowie dziecka. Przed podaniem zabawki należy sprawdzić jej jakość i czystość.

Zabawka nie zalecana dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na małe elementy (plastikowy zaczep na sznurku)- możliwość połknięcia, zadławienia, uduszenia. Zabawka do użytku przy osobie dorosłej. Materiał zewnętrzny i wypełnienie - 100% poliester, zaczep-plastik.
Metkę należy zachować-istotne informacje oraz do korespondencji.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.