Płyn do mycia naczyń Ludwik cytrynowy

Udostępnij na Facebooku

Płyn do mycia naczyń Ludwik posiada bardzo dobre właściwości myjące oraz wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów. Przy pomocy Ludwika można myć naczynia zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Płyn nie pozostawia zacieków na umytych powierzchniach, nadaje im połysk bez konieczności wycierania do sucha. Ludwik często używany jest też do mycia i czyszczenia wszelkiego typu powierzchni sprzętów domowego użytku: mebli, lodówek, wykładzin, podłóg, glazury, dywanów i tworzyw sztucznych.

Płyn do mycia naczyń Ludwik cytrynowy
  • Płyn do mycia naczyń Ludwik cytrynowy
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr
Kod kreskowy: 5900861430150

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres zwrotny

Grupa Inco S.A,
Wspólna 25,
00-519 Warszawa, Polska

Adres producenta

Grupa Inco S.A,
Wspólna 25,
00-519 Warszawa, Polska

Składniki

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne/anionic surfactants, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne/ non- -ionic surfactants, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne/ amphoteric surfactants. Konserwant/preservative (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3- -Diol), barwnik/dye (CI 19140, CI 42080), kompozycja zapachowa/ perfume (Citral, Limonene).

Przygotowanie i stosowanie

Stosować 1 łyżeczkę płynu na 5 l wody. Po umyciu naczynia spłukać wodą.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.