Proszek do czyszczenia ajax zielony

Udostępnij na Facebooku

Proszek do czyszczenia AJAX Floral Fiesta z szorującymi mikro-ziarenkami skutecznie eliminuje uporczywy tłuszcz, brud, kamień, osad z mydła i wybiela czyszczone powierzchnie. Pozostawia powierzchnie bez zabrudzeń, higieniczne, ze wspaniałym zapachem. Proszek do czyszczenia AJAX nie rysuje ceramiki, stali, stali nierdzewnej, emalii i powierzchni chromowanych.

Proszek do czyszczenia ajax zielony
  • Proszek do czyszczenia ajax zielony
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,450 kg
Kod kreskowy: 8718951038998

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych kompozycje zapachowe.

Adres zwrotny

COLGATE
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D,
01-531 Warszawa

Adres producenta

COLGATE
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D,
01-531 Warszawa,
Polska.

Przygotowanie i stosowanie

Posypać zabrudzoną powierzchnię proszkiem Ajax. Czyścić przy pomocy wilgotnej gąbki. Dokładnie spłukać. Czyści bez zarysowań na powierzchniach ceramicznych, stalowych, stali nierdzewnej, powierzchniach emaliowanych i chromowanych. W przypadku delikatnych powierzchni wypróbować na niewielkim obszarze.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.