YOPE Naturalny płyn uniwersalny Zielona Herbata, 750 ml

Udostępnij na Facebooku

DO CZYSZCZENIA RÓZNEGO RODZAJU POWIERZCHNI W KUCHNI, ŁAZIENCE, NA BALKONIE I TARASIE 97% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO LUB O NISKIM STOPNIU PRZETWORZENIA BEZPIECZNY DLA SRODOWISKA Nie zawiera: chloru, wybielaczy optycznych, sles, sls i peg Pachnący zielona herbata naturalny płyn do mycia powierzchni ceramicznych, emaliowanych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. Nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne. Dzięki specjalnie opracowanej kompozycji aromatycznej czyszczone powierzchnie pachną przyjemnie i świeżo zielona herbata.

YOPE Naturalny płyn uniwersalny Zielona Herbata, 750 ml
  • YOPE Naturalny płyn uniwersalny Zielona Herbata, 750 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr

Kod kreskowy: 5905279370166

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

DO CZYSZCZENIA RÓZNEGO RODZAJU POWIERZCHNI W KUCHNI, ŁAZIENCE, NA BALKONIE I TARASIE 97% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO LUB O NISKIM STOPNIU PRZETWORZENIA BEZPIECZNY DLA SRODOWISKA

Nie zawiera: chloru, wybielaczy optycznych, sles, sls i peg Pachnący zielona herbata naturalny płyn do mycia powierzchni ceramicznych, emaliowanych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. Nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne. Dzięki specjalnie opracowanej kompozycji aromatycznej czyszczone powierzchnie pachną przyjemnie i świeżo zielona herbata.

Nazwa producenta

YOPE Sp. z o. o.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.