YOPE Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta, 750 ml

Udostępnij na Facebooku

Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i Mięta. 98% składników pochodzenia naturalnego. Żel do czyszczenia toalet o rześkim zapachu soczystej limonki skutecznie czyści i odświeża toaletę. Nabłyszcza czyszczone powierzchnie i likwiduje nieprzyjemny zapach. Połączenie naturalnych składników - kwasu cytrynowego, cytrynianu sodu i kwasu mlekowego usuwa osad z kamienia, zacieki i zanieczyszczenia. Formuła oparta na substancjach roślinnych jest bezpieczna dla środowiska – dla organizmów wodnych i dla gleby. Żel użyty zgodnie z zaleceniami nie drażni dróg oddechowych ani śluzówek, a jego orzeźwiający, cytrusowy zapach długo cieszy i nie przeszkadza nawet najbardziej czułym nosom.

YOPE Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta, 750 ml
  • YOPE Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta, 750 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr

Kod kreskowy: 5903760200091

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i Mięta. 98% składników pochodzenia naturalnego.

Żel do czyszczenia toalet o rześkim zapachu soczystej limonki skutecznie czyści i odświeża toaletę. Nabłyszcza czyszczone powierzchnie i likwiduje nieprzyjemny zapach. Połączenie naturalnych składników - kwasu cytrynowego, cytrynianu sodu i kwasu mlekowego usuwa osad z kamienia, zacieki i zanieczyszczenia. Formuła oparta na substancjach roślinnych jest bezpieczna dla środowiska – dla organizmów wodnych i dla gleby. Żel użyty zgodnie z zaleceniami nie drażni dróg oddechowych ani śluzówek, a jego orzeźwiający, cytrusowy zapach długo cieszy i nie przeszkadza nawet najbardziej czułym nosom.

Nazwa producenta

YOPE Sp. z o. o.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.