7 Days Max Kakao 80G

Udostępnij na Facebooku

Wyrób piekarniczy - rogalik z nadzieniem kakaowym

7 Days Max Kakao 80G
  • 7 Days Max Kakao 80G
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,080 kg

Kod kreskowy: 5201360112166

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Wyrób piekarniczy - rogalik z nadzieniem kakaowym

Składniki

Ciasto: Mąka pszenna, margaryna ((tłuszcze roślinne, woda, sól, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości ( kwas cytrynowy), aromat, substancja konserwująca ( sorbinian potasu 0,1%)), cukier, stabilizator ( mono- diglicerydy kwasów tłuszczowych), drożdże, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone mleko w proszku, sól, aromaty, substancja konserwująca( propionian wapnia 0,1%).

Nadzienie: Nadzienie kakaowe 29%((cukier,olej roślinne, woda, kakao w proszku o niskiej zawartości tłuszczu 7%, odtłuszczone mleko w proszku, alkohol etylowy, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym), aromaty, substancja żelująca ( alginian sodu), substancja konserwująca (sorbinian potasu 0,1%))

Nazwa producenta

Chipita

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze
Zawartość białek (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g lub ml)6 g
Zawartość węglowodanów w zadeklarowanej jednostce (g lub ml)41 g
Zawartość tłuszczów (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g lub ml)28 g
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.