Ace Spray uniwersalny z aktywnym tlenem 650 ml

Udostępnij na Facebooku

Ace Spray uniwersalny z aktywnym tlenem 650 ml
  • Ace Spray uniwersalny z aktywnym tlenem 650 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,650 litr

Kod kreskowy: 8001480026179

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Ace

Składniki

kompozycje zapachowe

<5 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, fosfoniany

Hexyl cinnamal

Benzyl salicylate

Butyphenyl methylpropional

Marka

Ace

Cechy

dogłębna higiena

czyści głęboko, odtłuszcza

aktywny tlen do kolorowych ubrań

Dodatkowe informacje

www.fatergroup.com

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
Czyszczenie powierzchni: Spryskać powierzchnię i przetrzeć wilgotną lub mokrą gąbką. W przypadku bardzo opornych zabrudzeń pozostawić na chwilę i spłukać. Nie stosować na powierzchniach miedzianych, mosiężnych, żeliwnych i z surowego drewna. Na powierzchniach z marmuru stosować po rozcieńczeniu.
Pranie wstępne: Przekręcić dozownik do pozycji włączonej. Spryskać tkaninę w zabrudzonym miejscu, całkowicie zakrywając plamę. Pozostawić na chwilę i prać jak zwykle. W celu uzyskania najlepszego rezultatu prania, spryskać plamę jak najszybciej po oby stronach tkaniny.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 306

Szerokość - 94

Głębokość - 63

Rodzaj opakowania

Typ - Pompka

Adres producenta

Fater S.P.A.
Via Adriatico, 122
65010 Spoltore,
Pescara
Włochy

Adres zwrotny

ORBICO Sp. z o.o.
ul. Wołoska 5,
02-675 Warszawa,
Polska
Serwis konsumencki: +48 223072272
consumerservice.pl@ace.info

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ACE SPRAY UNIWERSALNY. UWAGA. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Nie rozpylać w kierunku twarzy i oczu. Nie mieszać z innymi środkami wybielającymi. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Butelkę przechowywać w pozycji pionowej, w ciemnym i chłodnym miejscu. Utleniona woda może tymczasowo i odwracalnie zadziałać na skórę (np. wybielać ją). WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE MYCIA POWIERZCHNI: Odpowiedni do wszystkich zmywalnych powierzchni. Aby sprawdzić zachowanie kolorów, wypróbować produkt na małym i ukrytym obszarze. WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PRANIA: Aby sprawdzić zachowanie kolorów, wypróbować produkt na małym i ukrytym obszarze. Nie stosować na plamy krwi. Odpowiedni do stosowania na meblach tapicerowanych pod warunkiem czyszczenia chemicznego. Nie stosować na dywany. Zawsze sprawdzać instrukcje dotyczącą prania i przestrzegać ich. Aby uniknąć zniszczenia, nie stosować do: elementów metalowych, jak suwaki i guziki.; plamy z rdzy; nie pozostawiać do wyschnięcia na ubraniu i nie narażać tkaniny na bezpośrednie działanie słońca.

Kontakt

ORBICO Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

ul. Wołoska 5,
02-675 Warszawa,
Polska

Kraj

Kraj pochodzenia - Włochy

Telefon kontaktowy

+48 223072272

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano we Włoszech

Email kontaktowy

consumerservice.pl@ace.info

Adres dystrybutora

ORBICO Sp. z o.o.
ul. Wołoska 5,
02-675 Warszawa,
Polska

Adres importera

ORBICO Sp. z o.o.
ul. Wołoska 5,
02-675 Warszawa,
Polska

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.