Adidas 6 in 1 Dezodorant antyperspiracyjny w kulce dla mężczyzn 50 ml

Udostępnij na Facebooku

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy. Każdy organizm poci się w inny sposób. Każdy ruch, każde działanie, każda reakcja jest częścią Ciebie. Antyperspirant adidas Cool & Dry 6 w 1 zapewnia skuteczną ochronę, by sprostać wymaganiom rozgrywki i ciągłego, intensywnego tempa życia. Ten antyperspirant w kulce dla mężczyzn to sześć podstawowych zalet zebranych w jednym produkcie. Po pierwsze zapewnia 48h ochrony przed potem, dając uczucie suchości nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej. Zawiera również formułę zapobiegającą pojawianiu się białych smug i żółtych plam, a także silne składniki przeciwdziałające powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i rozwojowi bakterii, pomagając zachować uczucie czystości przez cały dzień. Zalety te uzupełnia technologia Active Freshness, zapewniająca świeżość po każdym zastosowaniu. Łatwy i wygodny w użyciu w każdych warunkach, antyperspirant niepozostawiający plam jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy nie idą na żaden kompromis, gdy w grę wchodzi ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Antyperspirant adidas Cool & Dry 6 w 1 o pojemności 50 ml zapewnia 48h ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem dzięki systemowi Dry Max. Jego unikalna, opracowana przy udziale sportowców formuła zapewnia całkowitą ochronę poprzez: 1. Zapobieganie powstawania nieprzyjemnego zapachu. 2. Działanie przeciw poceniu się. 3. Powstrzymanie rozwoju bakterii. 4. Wzbudzenie poczucia świeżości. 5. Zapobieganie powstawiania białych smug. 6. Eliminację żółtych plam. - Innowacyjna formuła 6 w 1 antyperspirantu w kulce adidas - Nawet 48h ochrony przed nieprzyjemnym zapachem i potem - Formuła Cool & Dry opracowana z myślą o sportowcach zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i pielęgnować skórę po każdym zastosowaniu - Ochrona przed białymi śladami i żółtymi plamami - Dermatologicznie przebadana bezalkoholowa formuła utrzymuje odpowiednie pH skóry - Idealny na co dzień

Adidas 6 in 1 Dezodorant antyperspiracyjny w kulce dla mężczyzn 50 ml
  • Adidas 6 in 1 Dezodorant antyperspiracyjny w kulce dla mężczyzn 50 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,050 litr

Kod kreskowy: 3607347856726

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adidas

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Składniki

Aluminum Zirconium Octachlorohydrex Gly

Linalool

BHT

Aqua/Water/Eau

Coumarin

Sucrose Stearate

Citral

Silica

Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder

Hexyl Cinnamal

Disodium EDTA

Hydroxypropyl Starch Phosphate

Limonene

Ethylhexylglycerin

Caesalpinia Spinosa Gum

Hydrogenated Polydecene

Tocopherol

Citronellol

Parfum/Fragrance

Sorbitan Sesquioleate

Marka

Adidas

Opis produktu

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy.

Każdy organizm poci się w inny sposób. Każdy ruch, każde działanie, każda reakcja jest częścią Ciebie. Antyperspirant adidas Cool & Dry 6 w 1 zapewnia skuteczną ochronę, by sprostać wymaganiom rozgrywki i ciągłego, intensywnego tempa życia. Ten antyperspirant w kulce dla mężczyzn to sześć podstawowych zalet zebranych w jednym produkcie. Po pierwsze zapewnia 48h ochrony przed potem, dając uczucie suchości nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej. Zawiera również formułę zapobiegającą pojawianiu się białych smug i żółtych plam, a także silne składniki przeciwdziałające powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i rozwojowi bakterii, pomagając zachować uczucie czystości przez cały dzień. Zalety te uzupełnia technologia Active Freshness, zapewniająca świeżość po każdym zastosowaniu. Łatwy i wygodny w użyciu w każdych warunkach, antyperspirant niepozostawiający plam jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy nie idą na żaden kompromis, gdy w grę wchodzi ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

Antyperspirant adidas Cool & Dry 6 w 1 o pojemności 50 ml zapewnia 48h ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem dzięki systemowi Dry Max. Jego unikalna, opracowana przy udziale sportowców formuła zapewnia całkowitą ochronę poprzez:
1. Zapobieganie powstawania nieprzyjemnego zapachu.
2. Działanie przeciw poceniu się.
3. Powstrzymanie rozwoju bakterii.
4. Wzbudzenie poczucia świeżości.
5. Zapobieganie powstawiania białych smug.
6. Eliminację żółtych plam.

- Innowacyjna formuła 6 w 1 antyperspirantu w kulce adidas
- Nawet 48h ochrony przed nieprzyjemnym zapachem i potem
- Formuła Cool & Dry opracowana z myślą o sportowcach zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i pielęgnować skórę po każdym zastosowaniu
- Ochrona przed białymi śladami i żółtymi plamami
- Dermatologicznie przebadana bezalkoholowa formuła utrzymuje odpowiednie pH skóry
- Idealny na co dzień

O marce

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Dodatkowe informacje

53 g

Jednostka sprzedażowa

Głębokość - 48

Wysokość - 119

Szerokość - 48

Rodzaj opakowania

Typ - Opakowanie

Adres zwrotny

Coty Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA:
Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.

Kontakt

Coty Eastern Europe Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Kraj

Kraj pochodzenia - Hiszpania

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w Hiszpanii

Adres internetowy

adidasbodycare.com

Adres dystrybutora

Coty Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 34a
02-672 WarszawaSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.