adidas AdiPower antyperspirant w kulce dla kobiet, 50 ml

Udostępnij na Facebooku

Antyperspirant w kulce dla kobiet adidas Adipower działa przez 72h, dopasowując się do aktywności fizycznej ciała. Posiada ładny, łagodny, ale świeży zapach, który przy zwiększaniu intensywności ćwiczeń i aktywności naszego organizmu staje się coraz mocniej wyczuwalny. Czy czas na sprint, czy bieg długodystansowy, prawdziwe znaczenie maksymalnej skuteczności odkryjesz po użyciu antyperspirantu dla kobiet adidas ADIPOWER. Dzięki inteligentnej technologii reagującej na wzrost temperatury ciała, antyperspirant w kulce adidas zapewnia 72h ochrony niezależnie od stopnia wysiłku. Aktywowana dotykiem technologia reaguje na wysyłane przez Twoje ciało bodźce i dostosowuje się do niego, uwalniając zapach pod wpływem podwyższonej temperatury spowodowanej przez pocenie się oraz tarcie podczas ruchu. adidas Adipower 72h to antyperspirant w kulce o pojemności 50 ml stworzony dla kobiet, którze każdego dnia testują swoje możliwości i chcą mieć pewność maksymalnej ochrony przed poceniem się, nawet w ekstremalnych warunkach. Nowoczesna technologia Smart Body Response reaguje na intensywność wysiłku, kontrolując wydzielanie potu i przykrego zapachu aż do 72 godzin. - Szybkoschnąca formuła antyperspirantu w kulce - Unikalna formuła Adipower zawiera duże stężenie aktywnych składników, które zapewniają ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem oraz technologię Smart - - Body Response, która reaguje na wzrost temperatury ciała podczas wysiłku - Maksymalna skuteczność, 72-godzinna ochrona - Testowany dermatologicznie, 0% antyperspirant bez alkoholu, pH neutralne dla skóry idealny na co dzień

adidas AdiPower antyperspirant w kulce dla kobiet, 50 ml
  • adidas AdiPower antyperspirant w kulce dla kobiet, 50 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,050 litr

Kod kreskowy: 3614224028244

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Antyperspirant w kulce dla kobiet adidas Adipower działa przez 72h, dopasowując się do aktywności fizycznej ciała. Posiada ładny, łagodny, ale świeży zapach, który przy zwiększaniu intensywności ćwiczeń i aktywności naszego organizmu staje się coraz mocniej wyczuwalny.

Czy czas na sprint, czy bieg długodystansowy, prawdziwe znaczenie maksymalnej skuteczności odkryjesz po użyciu antyperspirantu dla kobiet adidas ADIPOWER. Dzięki inteligentnej technologii reagującej na wzrost temperatury ciała, antyperspirant w kulce adidas zapewnia 72h ochrony niezależnie od stopnia wysiłku. Aktywowana dotykiem technologia reaguje na wysyłane przez Twoje ciało bodźce i dostosowuje się do niego, uwalniając zapach pod wpływem podwyższonej temperatury spowodowanej przez pocenie się oraz tarcie podczas ruchu.

adidas Adipower 72h to antyperspirant w kulce o pojemności 50 ml stworzony dla kobiet, którze każdego dnia testują swoje możliwości i chcą mieć pewność maksymalnej ochrony przed poceniem się, nawet w ekstremalnych warunkach. Nowoczesna technologia Smart Body Response reaguje na intensywność wysiłku, kontrolując wydzielanie potu i przykrego zapachu aż do 72 godzin.

- Szybkoschnąca formuła antyperspirantu w kulce
- Unikalna formuła Adipower zawiera duże stężenie aktywnych składników, które zapewniają ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem oraz technologię Smart - - Body Response, która reaguje na wzrost temperatury ciała podczas wysiłku
- Maksymalna skuteczność, 72-godzinna ochrona
- Testowany dermatologicznie, 0% antyperspirant bez alkoholu, pH neutralne dla skóry
idealny na co dzień

Nazwa producenta

Coty Eastern Europe sp. z o.o.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.