Adidas Fresh Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu dla mężczyzn 150 ml

Udostępnij na Facebooku

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy. Każdy organizm poci się w inny sposób. Każdy ruch, każde działanie, każda reakcja jest częścią Ciebie. Antyperspirant w sprayu adidas Cool & Dry Fresh zapewnia skuteczną ochronę, by sprostać wymaganiom rozgrywki i ciągłego, intensywnego tempa życia. Opracowany we współpracy ze sportowcami, antyperspirant dla mężczyzn zapewnia długotrwałą, 48-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Dzięki unikalnej formule Cool & Dry z systemem Active Freshness po każdorazowej aplikacji natychmiast pojawia się uczucie chłodu. Łatwy i wygodny w użyciu w każdych warunkach, antyperspirant Cool & Dry nie pozostawia białych śladów i jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy pragną poczuć energię i świeżość, skupiając się na rozgrywce. - 48h ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem - Unikalna formuła opracowana we współpracy ze sportowcami - Natychmiastowe uczucie chłodu - Odświeżający start

Adidas Fresh Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu dla mężczyzn 150 ml
  • Adidas Fresh Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu dla mężczyzn 150 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,150 litr

Kod kreskowy: 3607349687458

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adidas

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Składniki

Cyclopentasiloxane

Benzyl Salicylate

Sucrose Stearate

Caesalpinia Spinosa Gum

Hydrogenated Polydecene

Parfum/Fragrance

Sorbitan Sesquioleate

Alpha-Isomethyl Ionone

Geraniol

Coumarin

Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder

BHT

Disteardimonium Hectorite

Aluminum Chlorohydrate

Dimethicone

Citronellol

Limonene

Silica

Linalool

C12-15 Alkyl Benzoate

Hexyl Cinnamal

Butane-Isobutane-Propane

Marka

Adidas

Opis produktu

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy.

Każdy organizm poci się w inny sposób. Każdy ruch, każde działanie, każda reakcja jest częścią Ciebie. Antyperspirant w sprayu adidas Cool & Dry Fresh zapewnia skuteczną ochronę, by sprostać wymaganiom rozgrywki i ciągłego, intensywnego tempa życia. Opracowany we współpracy ze sportowcami, antyperspirant dla mężczyzn zapewnia długotrwałą, 48-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Dzięki unikalnej formule Cool & Dry z systemem Active Freshness po każdorazowej aplikacji natychmiast pojawia się uczucie chłodu.

Łatwy i wygodny w użyciu w każdych warunkach, antyperspirant Cool & Dry nie pozostawia białych śladów i jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy pragną poczuć energię i świeżość, skupiając się na rozgrywce.

- 48h ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem
- Unikalna formuła opracowana we współpracy ze sportowcami
- Natychmiastowe uczucie chłodu
- Odświeżający start

O marce

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć pojemnikiem przed użyciem - Rozpylać z odległości 15 cm od ciała

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 50

Wysokość - 156

Głębokość - 50

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Adres zwrotny

Coty Eastern Europe Sp. z o.o
ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Skrajnie łatwopalny aerozol.
UWAGA! Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Chronić przed dziećmi. Nie używać, gdy naskórek jest uszkodzony. Zaprzestać stosowania, jeżeli wystąpi podrażnienie skóry. Nie wdychać. Nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. Nie używać do higieny intymnej. Używać jedynie zgodnie ze wskazówkami.

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Kontakt

Coty Eastern Europe Sp. z o.o

Kraj

Kraj pochodzenia - Produkt UE

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w UE.

Adres dystrybutora

Coty Eastern Europe Sp. z o.o
ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Regulacje CLP

płomień - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.