Adidas Fruity Rhythm Dezodorant w sprayu dla kobiet 150 ml

Udostępnij na Facebooku

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowa. Dezodorant adidas Fruity Rhythm to kobiecy, modny zapach, dostarczający energii potrzebnej na dotarcie do celu. Niezależnie od tego, czy jeździsz na rolkach czy tańczysz breakdance, ten zapach z wdziękiem i stylem nadąży za dynamicznym rytmem Twojego życia. Owocowo-kwiatową kompozycję dezodorantu w sprayu dla kobiet otwiera mieszanka wyrazistych nut maliny i czarnej porzeczki, odsłaniając następnie czerwony, owocowy charakter pełni aromatu. W nucie serca pojawia się cyklamen, który dodaje subtelności i świeżości. Został on wzmocniony delikatnymi nutami frezji, podkreślającymi świeże, zielone akcenty. Kobieca, nowoczesna baza łączy w sobie aksamitne, drzewne nuty sandałowca ze zmysłowym i ciepłym zapachem piżma. Dezodorant w aerozolu adidas Fruity Rhythm jest idealny dla kobiet, które są pełne energii i żyją na pełnych obrotach. Ten kobiecy zapach wypełnia rytm, dynamika i styl. To idealny wybór dla każdej modnej, nowoczesnej kobiety. - Nuta Głowy: malina. - Nuta Serca: cyklamen. - Nuta Bazy: drzewo sandałowe. - Owocowo-kwiatowa kompozycja.

Adidas Fruity Rhythm Dezodorant w sprayu dla kobiet 150 ml
  • Adidas Fruity Rhythm Dezodorant w sprayu dla kobiet 150 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,150 litr

Kod kreskowy: 3607345887890

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Coty

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Opis produktu

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowa.

Dezodorant adidas Fruity Rhythm to kobiecy, modny zapach, dostarczający energii potrzebnej na dotarcie do celu. Niezależnie od tego, czy jeździsz na rolkach czy tańczysz breakdance, ten zapach z wdziękiem i stylem nadąży za dynamicznym rytmem Twojego życia. Owocowo-kwiatową kompozycję dezodorantu w sprayu dla kobiet otwiera mieszanka wyrazistych nut maliny i czarnej porzeczki, odsłaniając następnie czerwony, owocowy charakter pełni aromatu. W nucie serca pojawia się cyklamen, który dodaje subtelności i świeżości. Został on wzmocniony delikatnymi nutami frezji, podkreślającymi świeże, zielone akcenty. Kobieca, nowoczesna baza łączy w sobie aksamitne, drzewne nuty sandałowca ze zmysłowym i ciepłym zapachem piżma.

Dezodorant w aerozolu adidas Fruity Rhythm jest idealny dla kobiet, które są pełne energii i żyją na pełnych obrotach. Ten kobiecy zapach wypełnia rytm, dynamika i styl. To idealny wybór dla każdej modnej, nowoczesnej kobiety.

- Nuta Głowy: malina.
- Nuta Serca: cyklamen.
- Nuta Bazy: drzewo sandałowe.
- Owocowo-kwiatowa kompozycja.

O marce

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 175

Szerokość - 45

Głębokość - 45Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.