Ajax Floral Fiesta Polne kwiaty Płyn uniwersalny 1l

Udostępnij na Facebooku

Połączenie skuteczności ze świeżością. Zawiera kompozycję zapachową wzbogaconą o naturalne ekstrakty z kwiatów i olejki eteryczne.

Ajax Floral Fiesta Polne kwiaty Płyn uniwersalny 1l
  • Ajax Floral Fiesta Polne kwiaty Płyn uniwersalny 1l
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 5900273472984

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone

Marka

Ajax

Cechy

Kompozycję zapachowa wzbogacono o naturalne ekstrakty z kwiatów i olejki eteryczne zapachu polnych kwiatów.

Skutecznie czyści, jednocześnie chroniąc delikatne powierzchnie (marmur, ceramika), pozostawiając je błyszczące i pachnące.

Nie wymaga szorowania i spłukiwania.

Nie pozostawia smug.

100% biodegradowalne składniki aktywne.

Butelka i korek nadają się do recyklingu.

Opis produktu

Połączenie skuteczności ze świeżością. Zawiera kompozycję zapachową wzbogaconą o naturalne ekstrakty z kwiatów i olejki eteryczne.

Dodatkowe informacje

Płyn uniwersalny Ajax z linii Floral Fiesta to połączenie skuteczności ze świeżością. Zawiera kompozycję zapachową wzbogaconą o naturalne ekstrakty z kwiatów i olejki eteryczne. Uwalnia aromat wiosennych kwtiatów, który wypełnia Twój dom naturalna świeżością przez 24 h.


Ajax usuwa brud, jednocześnie chroniąc delikatne powierzchnie (marmur, ceramika), nie wymaga szorowania i spłukiwania.

Nowa formuła Ajax zawiera w 100% biodegradowalne składniki aktywne, dzięki którym jest bardziej skuteczny i przyjazny dla planety. W duchu idei Zero Waste Ajax produkowany jest w sposób odpowiedzialny w fabrykach, które ograniczają zużycie energii i wody. Butelka i korek nadają się do recyklingu. Ajax zmienia się dla Ciebie!

Przygotowanie i stosowanie

Rozcieńczony: duże powierzchnie
Nierozcieńczony: trudne plamy

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Adres producenta

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Adres zwrotny

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Płyn czyszczący
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawiera Methylchloroisothiazolinone i Methylisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Wymiary od dostawcy

Wysokość na półce - 265

Szerokość na półce - 61

Głębokość na półce - 112

Waga od dostawcy

Waga brutto - 1051

Telefon kontaktowy

(48) (22) 32 82 223

Adres internetowy

https://www.colgate.pl/

Identyfikacja

SKU - 61003482Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.