Ajax PURE HOME Szałwia i Kwiat Czarnego Bzu Środek czyszczący do łazienki spray 500 ml

Udostępnij na Facebooku

Spray do czyszczenia łazienek o specjalnej formule o działaniu antybakteryjnym, która pomaga eliminować do 99.99% bakterii. Dogłębnie czyści.

Ajax PURE HOME Szałwia i Kwiat Czarnego Bzu Środek czyszczący do łazienki spray 500 ml
  • Ajax PURE HOME Szałwia i Kwiat Czarnego Bzu Środek czyszczący do łazienki spray 500 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr

Kod kreskowy: 8718951338395

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera: <5% Anionowe Środki Powierzchniowo Czynne, Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, Substancje Dezynfekujące, Kompozycje zapachowe. Produkt biobójczy, Zawiera substancję czynną: kws mlekowy L(+)3,2g/100g. Pozwolenie nr: 7727/19

Marka

Ajax

Cechy

Antybakteryjna formuła - Usuwa 99,99% bakterii.

Skutecznie usuwa uporczywe plamy

100% Biodegradowalna formuła.

Butelka, po usunięciu owijki nadaje się do recyklingu.

Odświeżajacy zapach.

Olejki eteryczne z Kwiatów Jabłoni i Czarnego Bzu.

Wygodna butelka ze spryskiwaczem

Opis produktu

Spray do czyszczenia łazienek o specjalnej formule o działaniu antybakteryjnym, która pomaga eliminować do 99.99% bakterii. Dogłębnie czyści.

Dodatkowe informacje

Ajax Pure Home Szałwia i Kwiat Czarnego Bzu to spray do czyszczenia łazienek o specjalnej formule ze składnikiem o działaniu antybakteryjnym, która eliminuje 99.99% bakterii. Dogłębnie czyści myte powierzchnie pozostawiając długotrwały, odświeżający zapach ziół i kwiatów. Usuwa z czyszczonych powierzchni kurz, który może być przyczyną alergii.

Ajax Pure Home zapewnia przyjemność stosowania oraz działanie antybakteryjne. Naturalny ekstrakt z szałwi i aromat czarnego bzu wypełni Twój dom pięknym zapachem .

Nowa formuła Ajax zawiera w 100% biodegradowalne składniki aktywne, dzięki czemu jest bardziej skuteczny i przyjazny dla planety. W duchu idei Zero Waste Ajax produkowany jest w sposób odpowiedzialny w fabrykach które ograniczają zużycie energii i wody. Butelka nadaje się do recyklingu po usunięciu owijki.
Ajax zmienia się dla Ciebie!

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
1. Obróć końcówkę spryskiwacza na pozycję "ON".
2. Spryskiwać powierzchnię bezpośrednio i równomiernie.
3. Pozostawić produkt na kilka sekund, a nastęonie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć proces czyszczenia.
4. Aby wyczyścić i skutecznie zdeynfekować powierzchnię pozostawić produkt na 5 minut a następnie przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha.

Środki ostrożności:
Nie pozostawiac produktu na powierzchni dłużej niż 10 minut. Nie stosować na powieżchniach wrażliwych na kwas takich jak marmur, stare wanny żeliwne czy uszkodzona emalia. W przypadku wątpliwości wypróbować najpierw na małej powierzchni.

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Adres producenta

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Adres zwrotny

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Płyn do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni w łazienkach. Posiada właściwości antybakteryjne.

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie opłukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnij lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie mieszać z produktami zawierającymi związki chloru: mogą uwalniać niebezpieczne gazy (chlor).
Środki ostrożności i pierwsza pomoc: WDYCHANIE: Jeśli wystapią objawy zatrucia, wezwać lekarza. KONTAKT PRZEZ SKÓRE: Spłukać skórę wodą. Zdjąć zanieczyszczoną odzież. POŁKNIĘCIE: Nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Nie podawać mleka ani napojów alkoholowych. Nigdy nie podawać niczego doustnie osobie nieprzytomnej. Postępowanie z odpadami: usuwać w bezpieczny sposób, zgodnie z lokalnymi / krajowymi przepisami. Nie odprowadzać do kanalizacji, wód powierzchniowych i do gleby. Odpady produktu przekazywać do utylizacji do licencjonowanej firmy zajmującej się gospodarką odpadami. Nie używać ponownie pustych pojemników. Oczyszczone opakowanie nadaje się do odzysku energii lub recyklingu.

Wymiary od dostawcy

Wysokość na półce - 262

Głębokość na półce - 109

Szerokość na półce - 44

Waga od dostawcy

Waga brutto - 535

Telefon kontaktowy

(48) (22) 32 82 223

Adres internetowy

https://www.colgate.pl/

Identyfikacja

SKU - 61003809Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.