Akbar Ceylon Tea 50tbx2g

Udostępnij na Facebooku

Herbata czarna ekspresowa z zawieszką Mieszanka wyśmienitych herbat z najczystszych plantacji na świecie – górzystych, zachodnich stoków Sri Lanki. Charakteryzuje się doskonałym naparem o złocistej szlachetnej barwie, aromat charakterystyczny dla wysokogórskich gatunków - powiewu chłodu, wilgoci i słońca. Dla Państwa wygody zapakowana w torebki ekspresowe.

Akbar  Ceylon Tea 50tbx2g
  • Akbar  Ceylon Tea 50tbx2g
  • Akbar  Ceylon Tea 50tbx2g
  • Akbar  Ceylon Tea 50tbx2g
Produkt chwilowo niedostępny

1 op - 0,100 kg

Kod kreskowy: 5014176001131

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Herbata czarna ekspresowa z zawieszką
Mieszanka wyśmienitych herbat z najczystszych plantacji na świecie – górzystych, zachodnich stoków Sri Lanki. Charakteryzuje się doskonałym naparem o złocistej szlachetnej barwie, aromat charakterystyczny dla wysokogórskich gatunków - powiewu chłodu, wilgoci i słońca. Dla Państwa wygody zapakowana w torebki ekspresowe.

Składniki

herbata czarna

Nazwa producenta

LEVANT FOODS SP. Z O.O.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.