Ambi Pur odświeżacz elektryczny wkład April

Udostępnij na Facebooku

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. Weź głęboki oddech i odpręż się. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi powietrza Ambi Pur i jego szerokiej gamie wysokiej jakości aromatów. Usuwa nieprzyjemne zapachy, pozwalając Tobie i Twoim gościom cieszyć się pełną świeżości wonią. Używaj wkładów do elektrycznych odświeżaczy powietrza Ambi Pur tylko z urządzeniami Ambi Pur, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

Ambi Pur odświeżacz elektryczny wkład April
  • Ambi Pur odświeżacz elektryczny wkład April
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,020 litr
Kod kreskowy: 4015600570309

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - Hiszpania

Zapakowano w - Hiszpania

Cechy

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów

Pozostawia delikatny i świeży zapach aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2)

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza (20 ml)

Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. Weź głęboki oddech i odpręż się

Zamiast maskować oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną, świeżą woń

Szeroka gama wysokiej jakości zapachów

Marka

Ambi Pur

Składniki

3-(P-Cumenyl)Propionaldehyde

Nerol

Dihydro Pentamethylindanone

Cyclamen Aldehyde

Geranyl Acetate

Delta-Damascone

P-Menthan-7-ol

Dimethyl-3-Cyclohexene-1-Carbaldehyde

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Hiszpania

Adres zwrotny

Procter & Gamble Operations Polska S.A, Ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warsaw, Poland
48225900000
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.

Identyfikacja

FPC Code - 81650006

Opis produktu

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. Weź głęboki oddech i odpręż się. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi powietrza Ambi Pur i jego szerokiej gamie wysokiej jakości aromatów. Usuwa nieprzyjemne zapachy, pozwalając Tobie i Twoim gościom cieszyć się pełną świeżości wonią. Używaj wkładów do elektrycznych odświeżaczy powietrza Ambi Pur tylko z urządzeniami Ambi Pur, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu.

Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

Regulacje CLP

wykrzyknik - Uwaga

Supplied Case

Height - 171

Width - 321

Depth - 90

Weight - 825

Unit Count - 9

Opis alternatywny

Opis od dostawcy - Ambi Pur Flowers & Spring

Rodzaj opakowania

Typ - Opakowanie typu blister

Telefon kontaktowy

48225900000

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa: Unikać uderzeń. Jeżeli urządzenie nie działa lub jest uszkodzone należy wyjąć je z gniazdka. Nie otwieraj urządzenia. Aby wyczyścić urządzenie należy wyjąć je z prądu i przetrzeć suchą szmatką. Należy zachować opakowanie na wypadek wątpliwości w trakcie użytkowania produktu. Nie dotykać mokrymi dłońmi ani metalowymi przedmiotami. Nie napełniać wkładu żadnymi innymi płynami. Nie zakrywać ani nie malować urządzenia. Nie umieszczać urządzenia w pobliżu powierzchni polerowanych, malowanych lub ze sztucznego tworzywa. Nie używać w zbyt małych pomieszczeniach. W przypadku rozlania zawartości wkładu - natychmiast zetrzeć.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.