Anna Zaradna Ścierki domowe perforowane 3 sztuki

Udostępnij na Facebooku

Do wszelkich prac domowych: czyszczenia mebli, stołów i blatów kuchennych, a także mycia armatury łazienkowej, zlewozmywaków, kuchenek czy glazury użyj Ścierek domowych perforowanych marki Anna Zaradna. Wyczyścisz nimi wszystkie zabrudzenia, a także wypolerujesz czyszczone powierzchnie. Możesz używać ścierek zarówno na mokro jak i na sucho. Zastosowana perforacja zdecydowanie poprawia chłonność ścierki, a neonowy kolor wyróżnia ją wśród pozostałych ściereczek. Praktyczna porada od Anna Zaradnej: Jeśli chcesz długo i efektywnie korzystać ze ściereczki, płucz ją po każdym użyciu i regularnie pierz w pralce, oddzielnie lub z podobnymi kolorami, w temp. 40°C, bez dodatku wybielaczy, chloru i środków chemicznych.

Anna Zaradna Ścierki domowe perforowane 3 sztuki
  • Anna Zaradna Ścierki domowe perforowane 3 sztuki
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt

Kod kreskowy: 5903936024308

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Anna Zaradna

Anna Zaradna
Wiele ci oszczędzi!

Składniki

10% tworzywa sztuczne

20% polipropylen

70% wiskoza

Marka

Anna Zaradna

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Ścierki domowe perforowane

Opis produktu

Do wszelkich prac domowych: czyszczenia mebli, stołów i blatów kuchennych, a także mycia armatury łazienkowej, zlewozmywaków, kuchenek czy glazury użyj Ścierek domowych perforowanych marki Anna Zaradna. Wyczyścisz nimi wszystkie zabrudzenia, a także wypolerujesz czyszczone powierzchnie. Możesz używać ścierek zarówno na mokro jak i na sucho. Zastosowana perforacja zdecydowanie poprawia chłonność ścierki, a neonowy kolor wyróżnia ją wśród pozostałych ściereczek.

Praktyczna porada od Anna Zaradnej: Jeśli chcesz długo i efektywnie korzystać ze ściereczki, płucz ją po każdym użyciu i regularnie pierz w pralce, oddzielnie lub z podobnymi kolorami, w temp. 40°C, bez dodatku wybielaczy, chloru i środków chemicznych.

O marce

Anna Zaradna
Wiele ci oszczędzi!

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Rodzaj opakowania

Typ - Zgrzewane

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 167

Wysokość - 194

Głębokość - 15

Adres producenta

Stella Pack S.A.
ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland

Adres zwrotny

Stella Pack S.A.
ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland
www.sklep.stella.com.pl

Kontakt

Stella Pack S.A.

Adres kontaktowy

ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland

Adres internetowy

www.sklep.stella.com.plSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.