APART Płyn do kąpieli 1500ml Zielona herbata i konwalia

Udostępnij na Facebooku

Receptura płynu oparta jest na składnikach pielęgnacyjnych, które nawilżają i odżywiają skórę sprawiając, że staje się ona gładka, miękka, i elastyczna. Lipid uzyskany z oleju słonecznikowego ułatwia regenerację naskórka. kompleks witamin posiada właściwości pielęgnacyjne. Perfumeryjny zapach relaksuje zmysły. Gęsta i obfita piana odpręża ciało.

APART Płyn do kąpieli 1500ml Zielona herbata i konwalia
  • APART Płyn do kąpieli 1500ml Zielona herbata i konwalia
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,500 litr

Kod kreskowy: 5900465231535

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Receptura płynu oparta jest na składnikach pielęgnacyjnych, które nawilżają i odżywiają skórę sprawiając, że staje się ona gładka, miękka, i elastyczna. Lipid uzyskany z oleju słonecznikowego ułatwia regenerację naskórka.
kompleks witamin posiada właściwości pielęgnacyjne. Perfumeryjny zapach relaksuje zmysły. Gęsta i obfita piana odpręża ciało.

Nazwa producenta

Global Cosmed Group

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.