Ariel 3in1 Color Kapsułki do prania 32 sztuki

Udostępnij na Facebooku

3in1 - pierze, usuwa plamy, nadaje blask Pierwszy 3-komorowy detergent. Kapsułki Ariel 3in1 PODS mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wydajne technologie, które pozwalają usuwać wiele rodzajów plam. Kapsułki Ariel 3in1 PODS zapewniają Ci najlepszy środek piorący w płynnej formie od Ariel, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących.

Ariel 3in1 Color Kapsułki do prania 32 sztuki
  • Ariel 3in1 Color Kapsułki do prania 32 sztuki
Produkt chwilowo niedostępny

1 op - 1 szt

Kod kreskowy: 4015600525279

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% fosfoniany

kompozycja zapachowa

5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło

Alpha-Isomethyl Ionone

Benzyl Salicylate

>30% anionowe środki powierzchniowo czynne

enzymy

Citronellol

Coumarin

Hexyl Cinnamal

rozjaśniacze optyczne

Linalool

Marka

Ariel

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Kapsułki do prania

Cechy

Pierwszy 3-komorowy detergent - moc piorąca 3w1. Pierze, usuwa plamy, nadaje blask

Unikalna wielokomorowa budowa sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania

Zaawansowane technologie zostają uwalniane podczas prania, a udoskonalona powłoka kapsułki, która zabezpiecza detergent w płynnej formie, szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą

Unikalne działanie: Kapsułki Ariel 3in1 PODS to najlepszy detergent od Ariel w płynnej formie!

Opis produktu

3in1 - pierze, usuwa plamy, nadaje blask

Pierwszy 3-komorowy detergent. Kapsułki Ariel 3in1 PODS mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wydajne technologie, które pozwalają usuwać wiele rodzajów plam. Kapsułki Ariel 3in1 PODS zapewniają Ci najlepszy środek piorący w płynnej formie od Ariel, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących.

Rodzaj opakowania

Typ - Pudełko

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 225

Głębokość - 112

Wysokość - 112

Adres zwrotny

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
03-872 Warszawa
ul. Zabraniecka 20
801 25 88 25

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. Działa drażniąco na skórę. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nosić okulary / ochronę twarzy. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.

Adres kontaktowy

ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa

Kontakt

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.

Telefon kontaktowy

801258825

Adres internetowy

http://www.ariel.pl/Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.