Balsam Ludwik aloesowy

Udostępnij na Facebooku

Płyn do mycia naczyń Ludwik posiada bardzo dobre właściwości myjące oraz wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów. Przy pomocy Ludwika można myć naczynia zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Płyn nie pozostawia zacieków na umytych powierzchniach, nadaje im połysk bez konieczności wycierania do sucha. Ludwik często używany jest też do mycia i czyszczenia wszelkiego typu powierzchni sprzętów domowego użytku: mebli, lodówek, wykładzin, podłóg, glazury, dywanów i tworzyw sztucznych.

Balsam Ludwik aloesowy
  • Balsam Ludwik aloesowy
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 5900861143623

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne/ anionic surfactants, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne/non-ionic surfactants, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne/amphoteric surfactants. Konserwant/ preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol), barwnik/dye (CI 42080, CI 19140), kompozycja zapachowa/perfume (Hexyl Cinnamal, Limonene).

Przygotowanie i stosowanie

Stosować 1 łyżeczkę płynu na 5 l wody. Po umyciu naczynia spłukać wodą.

Adres producenta

Grupa Inco S.A,
Wspólna 25,
00-519 Warszawa, Polska

Adres zwrotny

Grupa Inco S.A,
Wspólna 25,
00-519 Warszawa, Polska

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawartość/pojemnik usuwać do odpadów zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Data ważności na opakowaniu.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.